Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 listopada. Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
23/06/2019 - 12:15

Jakie są pasje Pauliny Bołoz, kandydatki do korony Miss Polski 2019?

18-letnia sądeczanka, Paulina Bołoz, miss Galerii Trzy Korony oraz posiadaczka tzw. dzikiej karty - obok Martyny Nideckiej, I vice Miss Ziemi Sądeckiej 2019-dostała się do ścisłego grona 46 najpiękniejszych Polek 2019 roku. Półfinały odbędą się we wrześniu, a 30. finał Miss Polski na początku grudnia w Świnoujściu. Czym interesuje się nastolatka?

Paulina, czym się zajmujesz na co dzień ?

-Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu. Jestem uczennicą Technikum Organizacji Reklamy. W przyszłym roku zdaję maturę, później zamierzam studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

A skąd dokładnie pochodzisz?

-Mieszkam w małej miejscowości Krzyżówka (przyp. aut.gmina Łabowa), położonej niedaleko Krynicy-Zdroju. Do szkoły dojeżdżam codziennie autobusem.

Interesował cię wcześniej modeling?

-Moim marzeniem jest spróbowanie swoich sił w modelingu, mam warunki ku temu, jestem bardzo wysoka, mam 177 centymetrów wzrostu, więc na pewno szanse, jeśli się taka nadarzy wykorzystam. Wcześniej pracowałam jedynie jako hostessa.

Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania?

- Często, wraz z przyjaciółką, jeżdżę na rolkach. Tutaj, jest bardzo dużo ciekawych tras, nawet w Nowym Sączu. Polecam każdemu taką formę aktywności fizycznej. Lubię czytać książki historyczne. Czasem pracuję jako animatorka zajęć z dziećmi.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia na dalszych etapach konkursu Miss Polski 2019.

Małgorzata Kareńska fot. aut

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________