Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
03/06/2023 - 07:35

Sądeczanka Ewa Novel spełniła swoje największe marzenie. Chciała tego od dziecka [FILM]

O urodzonej w Chicago, a mieszkającej od dziecka w Nowym Sączu piosenkarce Ewie Novel już wiele razy mogliśmy usłyszeć. A to wystąpiła w "Must Be The Music" i "The Voice of Poland", a to odniosła wielki sukces w programie „Szansa na sukces”, a to nagrała nową piosenkę… Teraz jednak zrobiła coś zupełnie wyjątkowego. Spełniła swoje największe marzenie. Marzyła o tym od dziecka. W końcu się udało!

Sądecka piosenkarka Ewa Novel, którą wiele razy mieliśmy przyjemność gościć w redakcyjnym studiu „Sądeczanina”, pnie się w błyskawicznym tempie po szczeblach muzycznej kariery. Z każdym rokiem coraz bardziej zaskakuje swoich fanów.  

Zobacz też Rozmowa dnia: Ewa Novel spełniła swoje wielkie marzenie. Wydała własną piosenkę

Jakiś czas temu wzięła udział w programie „Szansa na Sukces”, w którym zmierzyła się z repertuarem Ireny Santor, co wcale nie było łatwym zadaniem. Sądeczanka zaśpiewała utwór „Powrócisz tu”. Pięknym wykonaniem piosenki zachwyciła samą Irenę Santor, która podjęła decyzję, że to właśnie sądeczanka awansuje do wielkiego finału. Ewa była o krok od zwycięstwa. Od krok od wielkiej nagrody jaką jest występ podczas Festiwalu w Opolu. Niestety wtedy nie udało się. Jednak nie zrezygnowała ze swoich marzeń i dalej o nie walczyła, aż w końcu udało się.

- To było moje już trzecie podejście do Opola. Najpierw wysłałam zgłoszenie, ale niestety nie udało się. Potem próbowałam dostać się do Opola poprzez udział w programie „Szansa na sukces”. Byłam o włos od zwycięstwa, bo dostałam się do trójki finałowej, ale niestety i tym razem się nie udało. Teraz znów wysłałam zgłoszenie i tym razem się udało – wspomina z uśmiechem na twarzy piosenkarka.

Zobacz też Sądecka piosenkarka Ewa Novel znów zachwyciła. Nagrała kolejny singiel [FILM]

W jakich okolicznościach dowiedziała się o tym, że zaśpiewa podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu?

- Prowadziłam warsztaty muzyczne w bibliotece. Wtedy kilka razy dzwonił mój telefon. Aż w końcu odebrałam. Okazało się, że dzwoni pan z telewizji, który przekazał mi radosną nowinę, że dostałam się na festiwal w Opolu. Bardzo się ucieszyłam. Nie wiedziałam co mam powiedzieć. Byłam w ogromnym szoku. Dopiero z czasem do mnie doszło, że to moje największe muzyczne marzenie spełni się – mówi Ewa Novel.

Zobacz też Sądeczanka Ewa Novel znów zachwyciła. Tym razem zrobiła coś wyjątkowego

Już 9 czerwca o godzinie dwudziestej drugiej będziemy mogli zobaczyć w telewizji naszą sądecką piosenkarkę, która wystąpi podczas „Debiutów” w Opolu. Ewa zaśpiewa piosenkę Marka Kościkiewicza „Na końcu świata”.

Trzymamy mocno kciuki za naszą Ewę Novel i oczywiście wysyłamy sms-y, aby to właśnie ona zwyciężyła podczas festiwalu w Opolu.

Zachęcamy was do obejrzenia całej naszej rozmowy. ([email protected] Film M. Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu