Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
31/12/2022 - 09:40

Sądeczanka Ewa Novel znów zachwyciła. Tym razem zrobiła coś wyjątkowego

Sądeczanka Ewa Novel znów wszystkich zachwyciła. Tym razem jednak zrobiła coś wyjątkowego. Wspólnie ze znanym sądeckim organistą Tomaszem Wolakiem nagrała piękny, religijny utwór pt. "Ave Maria". Teledysk został nakręcony w kościele Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu.

Rok 2022, który dobiega końca, był wyjątkowy dla sądeczanki Ewy Novel. Piosenkarka w błyskawicznym tempie pnie się po szczeblach kariery. Kilka miesięcy temu wystąpiła w znanym i lubianym programie telewizyjnym „Szansa na sukces”, w którym zmierzyła się z repertuarem Ireny Santor, co wcale nie było łatwym zadaniem. Sądeczanka zaśpiewała utwór „Powrócisz tu”. Pięknym wykonaniem piosenki zachwyciła samą Irenę Santor. To właśnie sądeczanka wygrała odcinek „Szansy na sukces” i awansowała do wielkiego finału.

Zobacz też Rozmowa dnia: Ewa Novel spełniła swoje wielkie marzenie. Wydała własną piosenkę 

- Zawsze lubiłam ten program. Już jako mała dziewczynka oglądałam „Szansę na sukces” z całą rodziną. To było moje marzenie, aby kiedyś wystąpić w tym programie. Jakiś czas temu zauważyłam na Instagramie, że jest organizowany casting i poszukują uczestników. Wysłałam zgłoszenie i tak to się zaczęło – wspominała jakiś czas temu w naszym redakcyjnym studiu Ewa Novel.

Zobacz też Ewa Novel wygrała "Szansę na sukces". Zachwyciła samą Irenę Santor [FILM]

Teraz Ewa Novel znów zachwyciła. Nagrała piosenkę religijną pt. „Ave Maria” autorstwa Franza Schuberta. Sądeczanka zaprosiła do współpracy Tomasza Wolaka - znanego organistę z Kościoła Kolejowego. Co ciekawe, teledysk do utworu został nakręcony w kościele Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. Krzysztof Ogórek)

Zdjęcia piosenkarki Ewy Novel znajdziesz na kolejnych stronach... 

Strony
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu