Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
21/07/2020 - 07:00

Rozmowa dnia: Ewa Novel spełniła swoje wielkie marzenie. Wydała własną piosenkę

Ewa Novel to sądecka piosenkarka, która urodziła się w Chicago, ale od dziecka mieszka w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat śpiewa i interesuje się muzyką. Dała się poznać szerszej publiczności w 2016 roku, kiedy wzięła udział w programach telewizyjnych „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”. Kilka dni temu spełniła swoje wielkie marzenie, wydała pierwszą autorską piosenkę i o tym nam opowie w dzisiejszej rozmowie dnia.
- Pomysł, aby napisać i wydać piosenkę, zrodził się w 2016 roku po występach w programach „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”. Nie udało mi się zrealizować tego marzenia, ponieważ zaszłam w ciążę i musiał swoje plany przesunąć na późniejszy czas, dlatego teraz powstał utwór „Baby blues” a nie inny, który zamierzałam wtedy wydać – opowiada Ewa Novel.

Artystka zaczęła pisać ten utwór już w czasie ciąży. Wtedy spisywała swoje przemyślenia, z których potem powstały słowa piosenki.

- Utwór opowiada o moich rozterkach. Zastanawiam się w nim nad tym, czy jestem gotowa na dziecko, czy to jest właściwy czas i co dalej z moim życiem. Z kolei refren opowiada o tym, że nigdy wcześniej nie doznałam tak wspaniałej, czystej, pięknej i wielkiej miłości. Te słowa napisałam, gdy już urodziłam dziecko i dostałam je po porodzie w swoje ramiona, wtedy poczułam jak wylewa się na mnie ten ogrom miłości – wyjaśnia nasza Rozmówczyni.

Ewa Novel już pracuje nad kolejnym utworem. Artystka zdradziła nam, że następna piosenka będzie opowiadała o odradzaniu się na nowo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już początkiem przyszłego roku będziemy mogli usłyszeć kolejny singiel.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak się zaczęła muzyczna przygoda Ewy Novel i jakie ma plany na najbliższe lata, koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film DS, Fot. Krzysztof Ogórek, Dorota Czoch

Rozmowa dnia: Ewa Novel spełniła swoje marzenie. Wydała swoją własną piosenkę
Ewa Novel to sądecka piosenkarka, która urodziła się w Chicago, ale od dziecka mieszka w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat śpiewa i interesuje się muzyką. Dała się poznać szerszej publiczności w 2016 roku, kiedy wzięła udział w programach telewizyjnych „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”. Kilka dni temu spełniła jedno z wielu marzeń - wydała swoją pierwszą autorską piosenkę i o niej nam opowie w dzisiejszej rozmowie dnia.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020