Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
07/05/2021 - 07:10

To światowa gwiazda na topie. Nasza Joanna Kulig z Muszynki zarabia krocie!

Międzynarodowa kariera, udane małżeństwo - szczęście sprzyja ostatnio Joannie Kulig. Pochodząca z Muszynki aktorka ma dobrą passę. Sypiące się filmowe propozycje przekładają się na zawartość jej konta. Jest już milionerką, ale woda sodowa wcale nie uderzyła jej do głowy.

Czytaj też Sądecka gwiazda była dziewczyną ze Lwowa, teraz zagra w nowej superprodukcji  

Główna rola w obsypanej nagrodami polskiej produkcji „Zimna wojna” zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę i otworzyła drogę do Hollywood. Pochodząca z Muszynki Joanna Kulig może przebierać w najlepszych ofertach, ale odkąd została matką, musi dzielić czas między macierzyństwem i pracą. Jak szczerze wyznała w rozmowie z TVN, to nie jest dla niej takie proste.  

- Macierzyństwo to szok w sensie pozytywnym, ale momentami skomplikowany, bo teraz jesteśmy w trójkę. Trzeba dokonywać wyborów i ustalać priorytety - mówiła piękna aktorka.

Synek naszej gwiazdy z Muszynki ma już dwa lata i Kulig wróciła do pracy na pełnych obrotach. Filmowe propozycje sypią się jak z rękawa. Nie dotknął jej koronakryzys w artystycznej branży.

Czytaj też Gwiazdor disco polo rodem spod Limanowej zbija fortunę na miłości w Zakopanem 

Jak podaje "Super Express" aktorka pracuje teraz na planie francuskiego dreszczowca "Kompromis".  Zdjęcia są kręcone w Wilnie, a Kulig, jest traktowana jak gwiazda Hollywood. Mieszka w luksusowym hotelu, w pracy ma do dyspozycji własną przyczepę i specjalny catering. Za tym wszystkim idą wielkie pieniądze. Jak wynika z wyliczeń tabloidu, na konto naszej Joanny, która gra ukochaną głównego bohatera, trafi 250 tysięcy euro, czyli nieco ponad milion złotych. A nie jest to rekord, bo kiedy kręciła film w USA, za jeden dzień zdjęciowy dostawała 25 tysięcy dolarów.

Te wszystkie sukcesy nie zawróciły jednak Joannie Kulig w głowie. Czy to z rodzinnej Muszynki wyniosła życiowe priorytety?

Czasem miewa się̨ złudne nadzieje, ale bez tego uczucia nie byłoby wiary, że może być́ lepiej. Nadzieja napędza! Mnie nadzieję daje wiara w Boga, w rodzinę̨, męża, synka, w pasje -  muzykę̨, film, taniec. A także niesienie pomocy innym, dzielenie się z drugim człowiekiem, zaangażowanie – napisała aktorka na Instagramie. ([email protected]) fot InstagramDziękujemy za przesłanie błędu