Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
13/04/2021 - 09:40

Gwiazdor disco polo rodem spod Limanowej zbija fortunę na miłości w Zakopanem

Ma miliony fanów, którzy pokochali jego piosenki disco polo, ale oszaleli na punkcie „Miłości w Zakopanem”. To właśnie ten wielki przebój, który śpiewa cała Polska, uczynił ze związanego z Limanowszczyzną Sławomira Zapały, wielkiego gwiazdora. Teraz hit przyniósł mu prawdziwą fortunę.

Swoimi nagraniami podbija serca milionów Polaków, ale największy sukces przyniosła mu „Miłość w Zakopanem”. Ludzie po prostu oszaleli na punkcie tej piosenki. Nagrany do wielkiego hitu wideoklip,  w serwisie YouTube doczekał się ponad 230 milionów odsłon! To nie koniec magii tego utworu. Sławomir Zapała odniósł gigantyczny sukces, którym ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych.

Czytaj też Tomasz Bulzak z Nowego Sącza jako Jezus w rockowej wersji Ewangelii [WIDEO]

- Właśnie przeszliśmy do historii polskiej muzyki rozrywkowej. „Miłość w Zakopanem” zyskała status poczwórnego diament – napisała na swoim fanpage’u muzyk.

To niejedyny powód do radości. Jego debiutancka płyta „The Greatest Hits” pokryła się poczwórną platyną.

Cześć tu Sławomir. Cudowny dzień. Właśnie przeszliśmy do historii polskiej muzyki rozrywkowej. „Miłość w Zakopanem”...

Opublikowany przez Sławomira Piątek, 9 kwietnia 2021

Platyna i diament...  ten komercyjny sukces oznacza, że gwiazdor zgarnął prawdziwą fortunę! Artysta nie zamierza na tym poprzestawać. Jesienią ubiegłego roku na muzycznym rynku pojawiła się jego kolejna płyta zatytułowana „The Best Of”. Krążek od marca promuje w sieci nagranie „Będę z nią”. Nowa piosenka już doczekało się ponad dwóch milionów wyświetleń.

Jak to się stało, że Polacy pokochali Sławomira? Niektórzy uważają go za zwykłego faceta z wąsami, którego na szczyt popularności wyniosło disco polo. Ale Zapała to zawodowiec, który znakomicie odnalazł się w show biznesie.  Jest absolwentem krakowskiej akademii teatralnej.  Grywał w filmach i serialach. Na tej liście są takie tytuły jak  "Czas honoru", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", także "Karol. Człowiek, który został papieżem", "33 sceny z życia" czy "Pod Mocnym Aniołem".

Sam muzyk w licznych wywiadach podkreśla, że Sławomir to artystyczne przedsięwzięcie, do którego należy podchodzić z dystansem i poczuciem humoru. Jakiś czas temu w rozmowie z serwisem  limanowa.in podkreślał swój związek z Limanowszczyzną.

Czytaj też Piękna Gabriela z Sącza w głośnej reklamie. To jej droga do kariery [ZDJĘCIA] 

- Moje korzenie wywodzą się z Koniny w gminie Niedźwiedź, bo tutaj urodził się mój tata. A moje serce wybrało właśnie tę wieś na miejsce do życia dla mnie i mojej żony. Z tego miejsca pochodzi bardzo wiele inspiracji - podkreślał Sławomir Zapała.([email protected]) fot. KSDziękujemy za przesłanie błędu