Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
10/05/2024 - 08:05

To prawdziwa sensacja. Doda przyjechała do swojego chłopaka spod Łącka? [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Niektórzy nie dawali szans temu związkowi. Czy mieli rację? Tabloidy donosiły o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Wygląda jednak na to, że to mistyfikacja. Zakochani nadal są razem, twierdzą internauci. Mają tego dowodzić zdjęcia z Instagrama. Fani artystki wytropili Dodę pod Łąckiem, skąd pochodzi Pachut?

Szczęści u boku górala

Odkąd słynna Doda czyli Dorota Rabczewska, zaczęła się spotykać z pochodzącym spod Łącka Dariuszem  Pachutem, ponoć zmieniła swoje  życie o sto osiemdziesiąt stopni – donosiły tabloidy. Dużo z ukochanym podróżowała  i swoim szczęściem dzieliła się z fanami na Instagramie.

Jakiś czas temu media obiegła  plotka o rozstaniu zakochanych.  Skąd te spekulacje?  Nagle z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia. Pachut i Rabczewska przestali się także obserwować na Instagramie.  Tych doniesień o końcu miłości para jednak nie potwierdziła, a fani artystki,

Czytaj też  Olśniewa urodą i talentem. Śpiewająca lekarka spod Limanowej robi furorę w internecie [ZDJĘCIA] 

Nie wierzą w koniec miłości

Zdaniem  Fanów Dody, artystka i jej ukochany zmęczeni tym, że nieustannie są pod ostrzałem tabloidów, postanowili ukrywać się ze swoją miłością.

Podstawą do takich przypuszczeń są zdjęcia,  jakie - każde z osobna -  wrzucają do sieci Pachut i Rabczewska.

Jakiś czas temu wiele do myślenia dała fotka, jaką celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych. Choć na ujęciu nie widać twarzy Pachuta, fani artystki twierdzą, że znajdujący się u jej boku mężczyzna to właśnie on. Wszystko dzięki jego wytatuowanym bicepsom.

Czy Doda przyjechała do Zabrzeży koło Łącka?

Teraz internauci wytropili parę… w  Zabrzeży koło Łącka  skąd pochodzi sportowiec. Zakochani mieli tam spędzać majówkę.

Skąd takie przypuszczenia? Dariusz Pachut pochwalił się zdjęciami z wyprawy rowerowej, gdzie bez trudu można rozpoznać krajobrazy znad Dunajca i ścieżki Velo Dunajec w Łącku.

Czytaj też Nasza supergwiazda telewizji spod Limanowej. Tego nie wiecie o prywatnym życiu Doroty Gawryluk  

 Na fotkach piosenkarki nie ma, ale rower to tandem. To nie wszystko. W tle pojawia się  też  mały piesek,  Wolfi, z którym celebrytka się nie rozstaje.

Czy Doda i nasz góral spod  Łącka do siebie wrócili, a może w ogóle się nie rozstali? ([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiki  pięknej Dody. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu