Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
13/05/2024 - 11:45

Dominik Dudek na mroźnej wyspie z gorącą dziewczyną! To wybranka jego serca

Dominik Dudek to zwycięzca 13. edycji programu "The Voice of Poland", urodzony w Młynnej koło Limanowej. Artysta pochwalił się w social mediach zdjęciami z pobytu w magicznym miejscu. Towarzyszy mu wybranka jego serca. Oboje wydają się być ogromnie szczęśliwi! W końcu kto nie lubi urlopów w pięknych zakątkach świata? 

Artysta na swoje oficjalne profile w social mediach wrzucił zdjęcia z opisem: “Pozdrawiamy z pięknej Norwegii. Na wyspie Frøya Ola spędziła połowę swojego dzieciństwa i przyznaje, jest klimat!  Ktoś z Was był kiedyś w Norwegii? Jak wrażenia?? #norway #trip #sea #couple”.  

Norwegia przyciąga bogactwem natury: morze, liczne fiordy i lodowce robią wrażenie. Wyspa Frøya jest oddalona około 2,5 godziny drogi od Trondheim. Nazywana bywa wyspą milionerów, uciekinierów i łososia! Po wizycie sądeckiego artysty spokojnie można ją będzie nazwać wyspą muzyków. ;) 

Dominik Dudek ukończył Technikum Budowlane oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Przed zdobyciem popularności pracował w firmie budowlanej swojego ojca i mieszkał w Krakowie. Polska usłyszała o nim podczas jego udziału w The Voice of Poland. Artysta gra na wielu instrumentach: saksofonie, gitarze, basie, perkusji. Śpiewał w zespole Redford. 

Co ciekawe, do udziału w programie muzycznym zachęciła go dziewczyna — Aleksandra Trzaska. To właśnie z nią Dominik wiąże przyszłość. Para chętnie pokazuje się razem m.in. na Instagramie. Poniżej możecie zobaczyć relację pary z niezwykłej podróży. 

 

([email protected]), źródło: Fb/InstagramDziękujemy za przesłanie błędu