Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
18/09/2023 - 07:35

Rozstanie czy mistyfikacja. Jak to jest z tą miłością Dody i górala spod Łącka? [ZDJĘCIA]

Niektórzy nie dawali szans temu związkowi. Czy mieli rację? Tabloidy donosiły niedawno o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Teraz jednak pojawiają się kolejne newsy. Zakochani… nadal są razem. Czyżby para zmęczona plotkami o ich związku dokonała mistyfikacji?

Odkąd słynna Doda czyli Dorota Rabczewska, zaczęła się spotykać z pochodzącym spod Łącka Dariuszem  Pachutem, ponoć zmieniła swoje  życie o sto osiemdziesiąt stopni – donosiły tabloidy. Dużo z ukochanym podróżowała  i swoim szczęściem dzieliła się z fanami na Instagramie.

Niedawno media obiegła  plotka o rozstaniu zakochanych.  Skąd te spekulacje?  Nagle z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia. Pachut i Rabczewska przestali się także obserwować na Instagramie. Para doniesień o końcu miłości nie potwierdziła.  

Czytaj też Wielka sława romskiej osady w Maszkowicach. Wszystko za sprawą... Netflixa [WIDEO] 

Czyżby nadal byli razem?

Tak twierdzą fani Dody. Ich zdaniem artystka i jej ukochany zmęczeni tym, że nieustannie są pod ostrzałem tabloidów, postanowili ukrywać się ze swoją miłością.

Podstawą do takich przypuszczeń jest jedno ze zdjęć, jakie trafiło do sieci. Doda miała odbijać się w okularach  Dariusza Pachuta.  Poza tym oboje pozowali w tym samym modelu okularów, co miało być dowodem na to, że spędzają razem czas i wymieniają się elementami garderoby – pisze serwis plotek.pl

Czytaj też Paulina Chapko i Joel Valencia, piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza 

To niejedyny, domniemamy dowód na to, że zakochani nadal są razem

Doda wrzuciła ostatnio fotkę ze schroniska dla zwierząt. Uwagę internautów zwróciła  postać, jaka pojawia się na jednej z fotografii. W tle widać mężczyznę z tatuażem na ręce. Fani są pewni, że to Dariusz Pachut.

Ile w tym prawdy. Sama  Doda tym spekulacjom zaprzecza. ([email protected])

Czytaj też Ciarki od tego chodzą po plecach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już to wie

Zobacz najlepsze zdjęcia Dody Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu