Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
04/09/2023 - 20:00

Paulina Chapko i Joel Valencia, piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza

Zachwycają urodą i zdobywają serca widzów licznymi, filmowymi rolami. Pochodzące z Nowego Sącza najsłynniejsze polskie bliźniaczki, Paulina i Karolina Chapko, są podobne do siebie jak dwie krople wody, ale każda z nich osobno pracuje na swój sukces. Ostatnio głośno jest o Paulinie, która zagrała jedną z głównych ról w wielkiej, kinowej produkcji „Raport Pileckiego”. Niedawno plotkarskie media rozpisywały się o jej ślubie z młodszym o dziewięć lat piłkarzem z Ekwadoru, który bez pamięci zakochał się w naszej krajance.

Serca widzów podbiła rolą Elżbiety w popularnym serialu „Na Wspólnej”, który przyniósł jej rozpoznawalność. Ostatnio jednak media częściej niż o zawodowych dokonaniach pisały o jej życiu prywatnym.mJuż jakiś czas temu Paulina Chapko związała się  z młodszym od niej o dziewięć lat ekwadorskim piłkarzem Joelem Valencią, który bez pamięci zakochał się z w pięknej, pochodzącej z Nowego Sącza aktorce.

Nieco ponad rok temu para  doczekała się synka.

Czytaj też Góra nieprzeczytanych maili, telefony się urywają… Pięć sposobów na bezstresowy powrót do pracy po urlopie

Dopiero niedawno wzięli ślub na Dominikanie.  O tym, że została mężatką, piękna bliźniaczka pochwaliła się na Instagramie już po ceremonii.

Było tak, jak sobie wymarzyła. - Tak właśnie to sobie wyobrażałam. Bajkowy ślub na rajskiej wyspie, skrojony na miarę z naszych marzeń, naszej miłości i odwagi, aby żyć w zgodzie ze sobą. Tak w naszym stylu, na przygodzie, na słońcu, na bosaka! - napisała Paulina Chapko.

Czytaj też Huczy od plotek na prawicy, lewica się obraziła.  Wszyscy polują na  mandaty w Nowym Sączu

Sądecka piękność postawiła na prostą, białą suknię na cienkich ramiączkach z tiulowym dołem, którą  opisała jako"zjawiskową, skrojoną dla niej z marzeń".

Teraz znowu głośno zrobiło się o aktorce, tym razem jednak za sprawą głośnej filmowej produkcji „Raport Pileckiego” . Fabuła w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza ukazuje losy współzałożyciela Tajnej Armii Polskiej, żołnierza Armii Krajowej, więźnia i organizatora ruchu oporu w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz, po wojnie skazanego na karę śmierci przez komunistów. Witolda Pileckiego stracono 25 maja 1948 roku w warszawskim więzieniu przy Rakowieckiej.  Jego szczątków nie odnaleziono do dziś.W rolę głównego bohatera wcielił się Przemysław Wyszyński. Paulina Chapko zagrała  Witolda Pileckiego.

Czytaj też Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę. Podbił serce Europy [WIDEO]

Aktorka  podkreśla, że musiała pokazać postać jednocześnie silną i tragiczną.  - Maria, którą możemy zobaczyć na ekranie, jest bardzo silną i odważną kobietą, niesamowicie oddaną żoną, matką - taką bohaterką dnia codziennego. Zawsze była wierna swojemu sercu, swoim przekonaniom, wartościom - podobnie jak Witold. Myślę, że dlatego te dwie dusze się spotkały i wybrały na życie, bo byli podobni w nieustępliwości, w walce o swoje przekonania i swoją prawdę" – cytuje wypowiedź sądeckiej aktorki serwis tvp.pl. Film właśnie wszedł na kinowe ekrany

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej Pauliny Chapko. Kliknij TUTAJ

Strony
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu