Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
17/09/2023 - 13:10

Ciarki od tego chodzą po plecach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już to wie

Szokuje i zaskakuje. Jedni w jego przepowiednie wierzą, inni nie… on sam twierdzi, że potrafi zaglądać w przyszłość. Co zobaczył tym razem? Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu miał przerażającą wizję.

Czytaj też Wielka sława romskiej osady w Maszkowicach. Wszystko za sprawą... Netflixa [WIDEO] 

Zacznie się dziać na świecie coś strasznego

Wedle najnowszej wizji słynnego jasnowidza z Człuchowa, na świecie zacznie się dziać coś strasznego, co sprawi że ludzie będą w popłochu szukać pomocy.

- Nie będzie się im działa fizycznie krzywda. Dojdzie do czegoś takiego, że będziemy kompletnie zdezorientowani – twierdzi jasnowidz.
Najbliższe miesiące i lata mogą być bardzo trudne. Nie tylko dla Polski, ale także dla całego świata – mówi w innej, niedawnej wizji.

Czytaj też Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę. Podbił serce Europy [WIDEO] 

Zagadkowa symbolika

Płonący świat. Kojarzy mi się ogień. Nie kojarzcie jednak państwo tego, że świat będzie płonął, ale taka symbolika — wyjaśnia Jackowski.

USA i pewne państwa zrobią akcję w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Będzie to wyglądać tak, jakby świat był w sytuacji patowej - powiedział  profeta.  Jak twierdzi, wielki, światowy konflikt ma rozpocząć się w Bejrucie. Zdaniem jasnowidza już teraz trwają przygotowania, w które ponoć zamieszani są najwięksi przywódcy świata. Niektórzy starają się o porozumienie, do którego – jak twierdzi Jackowski -  ma nie dojść.

Czytaj też Paulina Chapko i Joel Valencia, piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza 

Jasnowidz nie potrafił określić konkretnej daty wybuchu konfliktu. Kilkukrotnie mówił o początku 2024 roku, ale nie był pewny, czy ma rację. ([email protected]) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu