Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
28/03/2024 - 14:30

Skasował o świcie przydrożny słup oświetleniowy. Wielkie uszkodzenia w samochodzie

Czwartkowy wypadek na obwodnicy północnej Nowego Sącza nie był jedynym w naszym regionie. O świcie ratownicy ruszyli do gminy Stary Sącz. Samochód skasował tutaj słup oświetleniowy.

Wypadek w Mostkach

Czwartek to bardzo pechowy dzień na sądeckich drogach. Jak już informowaliśmy, na obwodnicy północnej Nowego Sącza zderzyły się aż cztery samochody. Niestety, nie był to jedyny wypadek o poranku.

Służby ratunkowe interweniowały również po godzinie 4:30. To właśnie wtedy wpłynęło do nich zgłoszenie z Mostków (gmina Stary Sącz). Szybko dotarły we wskazane miejsce. 

Jak się okazało, Opel Astra wypadł z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. Samochód wylądował w przydrożnym rowie. Uszkodzenia było ogromne. Auto miało skasowaną maskę, rozbitą szybę czy oderwane lusterka. 

Służby interweniowały w gminie Stary Sącz

- Kierowca był pod opieką ratowników medycznych. Słup został uszkodzony a linia energetyczna zerwana - informują sądeccy strażacy. Na czas przeprowadzania akcji ratunkowej, ruch odbywał się wahadłowo. 

Na miejscu pojawiło się również pogotowie energetyczne, by naprawić uszkodzoną linię. Na szczęście prowadzący pojazd nie musiał zostać zabrany do szpitala. Wszystko trwało niecałą godzinę. ([email protected], fot.: PSP Nowy Sącz/ JRG 2)Dziękujemy za przesłanie błędu