Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
28/03/2024 - 11:15

Wypadek na obwodnicy północnej Nowego Sącza. Tworzyły się duże korki [ZDJĘCIA]

Aż cztery samochody zderzyły się czwartkowego poranka na obwodnicy północnej Nowego Sącza. Droga była przez chwilę częściowo zablokowana. Tworzyły się w tym czasie duże korki.

Wypadek w Nowym Sączu

W tym tygodniu na drogach Sądecczyzny było dotychczas w miarę bezpiecznie. Poza kolizjami, do poważniejszych zdarzeń na szczęście nie dochodziło. Niestety, fatalne informacje przyniósł czwartkowy poranek.

Przed godziną 10 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kraksie na obwodnicy północnej Nowego Sącza. Natychmiast ruszyły na pomoc. Jak się okazało, zderzyły się tutaj aż cztery samochody. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i karetka pogotowia.

Służby ratunkowe na obwodnicy północnej Nowego Sącza

Uszkodzenia były bardzo duże. Volkswagen miał niemal zupełnie skasowaną maską, a stojący w poprzek drogi Seat wgniecione tylne drzwi. Siła uderzenia musiała być zatem bardzo duża. Obok zatrzymał się również samochód ciężarowy. 

- Z ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen wykonując manewr zmiany pasa ruchu nie zachowała szczególnej ostrożności i zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Mercedes. Po zderzeniu volkswagen uderzył w stojące w zatorze drogowym samochody marki Seat i Peugeot, po czym najechał na barierę energochłonną - informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu

Pierwsze informacje mówiły o osobach poszkodowanych. Okazuje się jednak, że nikt nie doznał żadnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Kierująca Volkswagenem została ukarana mandatem. Na obwodnicy północnej ruch odbywał się wahadłowo. Tworzyły się w tym czasie bardzo duże korki. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Wypadek na obwodnicy północnej Nowego Sącza
Aż cztery samochody zderzyły się czwartkowego poranka na obwodnicy północnej Nowego Sącza. Niestety, poszkodowanych nie brakuje.


Dziękujemy za przesłanie błędu