Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
12/05/2024 - 09:45

Kiedy dotarli na miejsce, to było już za późno… Znaleźli go martwego w lesie

To już kolejne tak dramatyczne wydarzenia w naszym regionie w ostatnich dniach. Tym razem nie udało się uratować mężczyzny w powiecie limanowskim. Został znaleziony w lesie…

Wypadki na Sądecczyźnie

Ostatnie dni są na Sądecczyźnie pełne dramatycznych wydarzeń. W piątek w regionie dwukrotnie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Najpierw w Starym Sączu, a następnie w gminie Gródek nad Dunajcem.

W opisywanych przypadkach poszkodowani musieli zostać szybko przetransportowani do szpitala. Kolejne niezwykle niepokojące wezwanie wpłynęło do strażaków sobotniego popołudnia. Tym razem wszystko działo się w Kamienicy (powiat limanowski).

Akcja służb w powiecie limanowskim

Służby interweniowały w związku z nagłym zatrzymaniem krążenia. Jak przekazał nam dyżurny limanowskiej straży, w jednym z okolicznych lasów znajdował się około 50-letni mężczyzna. Niestety, na pomoc było już za późno. Jego życia nie udało się uratować.

Cała akcja odbywała się po godzinie 17. Na miejscu obecne było oczywiście również pogotowie ratunkowe oraz policja. Przypomnijmy, że nie tak dawna doszło w regionie do podobnej sytuacji. Wówczas zwłoki znalezione zostały w Żegiestowie, o czym informowaliśmy TUTAJ. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu