Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
10/05/2024 - 20:40

Dramatyczny wypadek w Starym Sączu. Po 15-letniego chłopca przyleciał śmigłowiec

Dramatyczny wypadek w Starym Sączu. 15-letni chłopiec poruszający się na rowerze zderzył się z samochodem. Po poszkodowanego nastolatka przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do krakowskiego szpitala.

Dramat rozegrał się w czwartkowe popołudnie na ulicy Bandurskiego. Przed godziną siedemnastą doszło tam do zderzenia samochodu z rowerzystą, który włączał się ruchu. W wypadku bardzo poważnie ucierpiał 15-letni chłopiec, który poruszał się na rowerze. Załoga pogotowia ratunkowego, która już po chwili zjawiła się na miejscu, udzieliła mu pomocy. Nastolatek musiał szybko trafić do szpitala, dlatego medycy wezwali na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przetransportowała pacjenta do krakowskiego szpitala. 

Zobacz też Armagedon na ruchliwym skrzyżowaniu w Nowym Sączu! Kierowcy robią, co chcą [WIDEO] 

Policjanci przebadali alkomatem kobietę kierującą Oplem. Urządzenie nic nie wykazało, była trzeźwa. 

- Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego wypadku - informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu