Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
13/03/2024 - 13:10

Dramatyczne odkrycie w Żegiestowie. Znaleźli w lesie zwłoki, na pomoc było za późno

To już kolejne w ostatnim czasie tak dramatyczne odkrycie w naszym regionie. Tym razem wszystko wydarzyło się w lesie w Żegiestowie, gdzie znalezione zostały zwłoki. Prokuratura rozpoczęła śledztwo.

Zwłoki w lesie w Żegiestowie

Jak już informowaliśmy, tragicznego odkrycia dokonali niedawno mieszkańcy Gorlic. W parku przy ul. Wyszyńskiego znaleźli zwłoki 37-latka. Jego życia nie udało się uratować. Więcej o sprawie TUTAJ.

Niestety, dramat rozegrał się również w Żegiestowie. Kolejny raz służby pędziły na pomoc. Zgłoszenie, które wpłynęło do komisariatu policji w Krynicy-Zdroju z centrum powiadamiania ratunkowego dotyczyło znalezienia zwłok nieznanej osoby w lesie.

Prokuratura z Muszyny prowadzi śledztwo

Na pomoc było już zdecydowanie za późno. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora rejonowego z Muszyny, pracowali policjanci. - Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczone zostały do badań sekcyjnych. Obecnie trwa identyfikacja - przekazuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Przy pomocy w transporcie zwłok brali udział również ratownicy z grupy krynickiej GOPR. Trwa śledztwo, które ma ustalić wszystkie okoliczności śmierci. ([email protected], fot.: Grupa Krynicka GOPR/ Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu