Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
06/09/2023 - 11:40

Poważny wypadek w Niskowej. Samochód zderzył się z motocyklem [ZDJĘCIA]

Na jednym ze skrzyżowań w Niskowej doszło do poważnego wypadku. Kierująca samochodem zderzyła się z motocyklistą. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

We wtorkowe popołudnie, kwadrans przed godziną siedemnastą, w Niskowej doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu, w pobliżu remizy strażackiej, kierująca samochodem Jeep zderzyła się z motocyklistą.

Kobiecie nic poważnego się nie stało. Nie potrzebowała pomocy medycznej. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, mniej szczęścia miał motocyklista. Mężczyzna był ranny. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy, a następnie przewiozła do szpitala.

Zobacz też Niewyobrażalna tragedia! Nie żyje 23-letni mężczyzna, miał związane ręce i nogi

Po przeprowadzonych w szpitalu badaniach okazało się, że obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu, jednak wymagają dłuższego leczenia (powyżej 7 dni).

- Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego są ustalane. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu – informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Zobacz też Tragedia. Jego ciało znaleźli w domu. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok

Zarówno kobieta kierująca samochodem, jak i mężczyzna podróżujący motocyklem, byli trzeźwi.

Po przeczytaniu naszego artykułu, z naszą redakcją skontaktował się świadek całego zdarzenia, który twierdzi, że motocyklem jechał dziadek razem ze swoim wnukiem. Z jego relacji wynika, że obaj ucierpieli w tym wypadku i zostali zabrani do szpitala. ([email protected] Fot. OSP Niskowa)Dziękujemy za przesłanie błędu