Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
06/09/2023 - 11:05

Niewyobrażalna tragedia! Nie żyje 23-letni mężczyzna, miał związane ręce i nogi

Niewyobrażalna tragedia w miejscowości Wapienne koło Gorlic. W pustostanie, w którym kiedyś była mleczarnia, znalezione zostało ciało młodego mężczyzny. Znaleźli je jego bliscy. Miał zaledwie 23 lata. Mężczyzna miał związane ręce i nogi.

Tragedia w miejscowości Wapienne koło Gorlic

Co było przyczyną śmierci 23-letniego mieszkańca powiatu gorlickiego? Czy to było samobójstwo czy morderstwo? Czy ktoś się przyczynił do tej tragedii? Na te wszystkie pytania próbuje znaleźć odpowiedź gorlicka policja oraz prokuratura. 

Zobacz też Tragedia. Jego ciało ciało znaleźli w domu. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok

Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że mężczyzna po raz ostatni był widziany końcem sierpnia. Gdy nie wrócił na noc do domu, jego bliscy rozpoczęli poszukiwania. Niestety, nie przyniosły one żadnego skutku, dlatego w minioną niedzielę (3 września) zgłosili zaginięcie na policję. W trakcie przyjmowania zawiadomienia przez policjantów, pozostali członkowie rodziny, którzy cały czas prowadzili poszukiwania, odnaleźli zaginionego 23-latka. Niestety, na ratunek było już za późno. Mężczyzna już od dłuższego czasu nie żył. 

Nie żyje 23-letni mężczyzna 

Jego powieszone ciało znajdowało się w miejscowości Wapienne (gm. Sękowa) w pustostanie, w którym kiedyś była mleczarnia. Z informacji, które naszej redakcji przekazał szef Prokuratury Rejonowej w Gorlicach Tadeusz Cebo wynika, że mężczyzna miał związane ręce i nogi. Mimo to, śledczy wstępnie wykluczyli, by ktoś mógł się przyczynić do śmierci 23-latka. Kluczowe jednak w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok. 

Kluczowe w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok 

W miejscu, w którym zostało znalezione ciało nieszczęśnika, przez wiele godzin swoje czynności wykonywali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej gorlickiej policji pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. ([email protected] Fot. Ilustracyjna KMP Tarnów)Dziękujemy za przesłanie błędu