Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
02/12/2019 - 16:35

Finał poszukiwań zaginionego 66-latka. Znaleźli jego zwłoki

Minął już tydzień od zaginięcia 66-letniego mieszkańca Nowego Sącza. Niestety dzisiaj do naszej redakcji dotarła smutna wiadomość. Policjanci znaleźli jego zwłoki.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych małopolscy policjanci znaleźli zwłoki zaginionego mieszkańca Nowego Sącza. Tę informację potwierdzili funkcjonariusze z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jak udało nam się dowiedzieć, ciało 66-latka zostało znalezione poza granicami województwa małopolskiego. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na własne życie.

Zobacz też Przez kilka godzin szukali zaginionego 66-latka. Nie udało się go odnaleźć

Zaginiony 66-latek zaginął po tym, jak wyszło na jaw, że z kasy zapomogowo-pożyczkowej zniknęło ponad pół miliona złotych. Mężczyzna zasiadał w poprzednim zarządzie Kasy. W jego domu znaleziono list, w którym poinformował, że zamierza opuścić miejsce zamieszkania, ponieważ nie radzi sobie z pomówieniami kierowanymi pod jego adresem.

Zobacz też Nie wiemy, jaki los spotkał 66-latka. Akcja poszukiwawcza przerwana

Przez ponad tydzień, zaginionego mężczyzny szukali w terenie policjanci, strażacy i goprowcy. Ratownicy przeczesali lasy i okolicy stawów na pograniczu Chełmca i Rdziostowa, ale nie udało im się odnaleźć zaginionego. Niestety dzisiaj już wiadomo, że te poszukiwania mają tragiczny finał.

Jak na razie nie wiadomo, w jaki sposób zginął 66-latek i gdzie go dokładnie znaleziono. W tej sprawie wysłaliśmy pytania do sądeckiej policji. Czekamy na odpowiedź.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)