Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 kwietnia. Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
25/11/2019 - 11:25

Przez kilka godzin szukali zaginionego 66-latka. Nie udało się go odnaleźć

Strażacy z Nowego Sącza i okolicznych jednostek OSP, policjanci oraz ratownicy Grupy Krynickiej GOPR od samego rana szukali zaginionego 66-latka. Służby ratunkowe przeszukały lasy na pograniczu Chełmca i Rdziostowa, a także okolice stawów. W akcję zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Dzisiaj zostały wznowione poszukiwania zaginionego 66-latka. Od samego rana szukają go policjanci, kilkudziesięciu strażaków i ratownicy Grupy Krynickiej GOPR, którzy przeczesują las i okolice stawów na pograniczu Chełmca i Rdziostowa.  

Zobacz też Nie wiemy, jaki los spotkał 66-latka. Akcja poszukiwawcza przerwana

Służby nie wiedzą, kiedy dokładnie 66-letni mieszkaniec Nowego Sącza wyszedł z domu. Wiadomo jedynie, że było to między 23 a 24 listopada. Niestety do tej poty nie wrócił. Od tego czas nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

Zaginiony ma około 175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, siwe włosy, dużą, widoczną łysinę, wąsy oraz ciemne oczy. W dniu zaginięcia mógł być ubrany w jeansowe spodnie, ciemną kurtkę i buty trekkingowe. Zabrał ze sobą plecak.

Zobacz też Zobacz też: Dramatyczne poszukiwania 66-latka, który zostawił wymowny list i wyszedł z domu

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z sądecką policją pod numerem telefonu: 18 442 46 30 albo 112.

Po kilkugodzinnej akcji poszukiwawczej służby wróciły do jednostek.

- Mężczyzna nie został odnaleziony w przeszukiwanym terenie - informują goprowcy.

Zaginiony 66-latek zostawił list. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był związany z poprzednimi władzami kasy zapomogowo-pożyczkowej Newagu. W liście miał napisać, że nie radzi sobie z pomówieniami kierowanymi pod jego adresem w związku z wyprowadzeniem pieniędzy z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. KMP Nowy Sącz / R. Gajewski / Grupa Krynicka GOPR

Przeczesują lasy w Chełmcu. Szukają zaginionego Kazimierza Karpiela
Strażacy z Nowego Sącza i okolicznych jednostek OSP, policjanci oraz ratownicy Grupy Krynickiej GOPR od samego rana szukają zaginionego Kazimierza Karpiela. Służby ratunkowe przeczesują lasy na pograniczu Chełmca i Rdziostowa, a także okolice stawów. W akcję zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób.


Dziękujemy za przesłanie błędu