Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
25/07/2021 - 17:30

Targ staroci w Miasteczku Galicyjskim. Zobaczcie, jakie skarby znaleźliśmy

Stare monety, lalki, obrazy, figury, ozdobne zegary, naczynia i narzędzia – wszystko to można było znaleźć na niedzielnym targu straci w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

Mieszkańcy mogli odwiedzić kramy i stoiska rozłożone w Miasteczku Galicyjskim już od godziny 10. Niektóre stoiska przypominały nowosądecką giełdę, ale inne przyciągały wzrok przechodniów oryginalnymi przedmiotami. Niedzielny targ staroci był świetną okazją do znalezienia wyjątkowych bibelotów czy uzupełnienia domowej kolekcji przedmiotów vintage. Podczas targu po raz kolejny odbyła się akcja „Drugie życie książki”.

Targ staroci trwał do godziny 16, ale odwiedzali go nie tylko ludzie, którzy poszukiwali wyjątkowych skarbów z duszą, lecz także turyści i osoby, dla których kiermasz stanowił swego rodzaj podróż do starych czasów.

Figurki, lalki, drewniane zabawki, porcelanowe zastawy, naczynia, szable, zegary, stare monety, narzędzia, obrazy, przypinki, wojskowe czapki, świeczniki, biżuteria, lampy naftowe czy starodawne żelazka – tak wyglądał tegoroczny targ staroci w Miasteczku Galicyjskim. Udało się wam znaleźć coś dla siebie? (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. SS)

Targ staroci w Miasteczku Galicyjskim. Przedmioty, które cieszą oko
Na kiermaszu staroci można znaleźć prawdziwe perełki, przedmioty z historią i z duszą. Trzeba tylko dobrze się przyjrzeć. Zobaczcie, jak wyglądał targ w Miasteczku Galicyjskim w niedzielę, 25 lipca.


Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”