Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
13/05/2024 - 19:15

Juwenalia 2024 - sprawdź co i kiedy dzieje się w Nowym Saczu!

W Nowym Sączu w dniach 17-19 maja odbędą się Juwenalia. To świetna okazja do świętowania — nie tylko dla studentów. Zobacz jaki program został przygotowany z tej okazji.

Juwenalia sądeckie rozpoczną się w piątek 17 maja o godzinie 13 na Rynku, symbolicznym przekazaniem kluczy studentom. Od godziny 14.30 na miasteczku ANS  (kampusie Akademii Nauk Stosowanych) będą trwały zawody ANS Cap (m.in. bieg, siatkówka, konkurs pojazdów czy strongman). O godzinie 19 zostanie zagrany tzw. Mecz Przyjaźni — studenci kontra wykładowcy. 


Od 21 będą trwały imprezy klubowe w La Rocca, Klubie X i Piwnicy. 


Koncertowa sobota (18 maja) rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie starej Sandecji. O tej godzinie planowany jest występ zespołu AstroWaves. O 19 zagra Art'N'Sound. Natomiast o 20.30 można się spodziewać występu gwiazdy wieczoru: Wac Toja, czyli Wacława Osieckiego — znanego rapera. 


Od 22 rozpoczną się imprezy juwenaliowe w tych samych klubach, co dzień wcześniej. 


W niedzielę można będzie doświadczyć nieco więcej wydarzeń kulturalnych. o 18 w bibliotece ANS odbędzie się standup Bartosza Gajdy. Zaś już o 19 odbędzie się kino plenerowe na zewnątrz Restauracji 88 przy ulicy Kościuszki 19. 


Sportowy piątek, imprezowa sobota i kulturalna niedziela. To doskonały plan na tegoroczne sądeckie Juwenalia — imprezach organizowanych z myślą o studentach, w których wziąć udział może jednak każdy. 

([email protected]), źródło: https://www.ans-ns.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/aktualnosci/6055-juwenalia-17-19-maja-2023Dziękujemy za przesłanie błędu