Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
11/01/2021 - 13:10

Sądecka milionerka Instagrama na liście „Forbes” razem z Lewandowskim

Od zawrotnego tempa jej kariery może się zakręcić w głowie. Sądecka milionerka Instagrama Ola Nowak znalazła się w czołówce rankingu najbardziej wpływowych ludzi w sieci opublikowanym przez magazyn „Forbes. To nie wszystko. Ostatnio wkroczyła na aktorską ścieżkę. Zagrała w filmie u boku samego Andrzeja Grabowskiego, słynnego Ferdka Kiepskiego.

Jeszcze kilka lat temu nikt o nie słyszał. Teraz jest jedną z największych gwiazd. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Na YouTube, dwa miliony. Rozpisują się o niej największe plotkarskie portale.

Ola Nowak z Nowego Sącza jest topową influencerką, czyli kimś kto w sieci wpływa na decyzję tysięcy, a nawet milionów ludzi. Influencerzy są ściśle powiązani z mediami społecznościowymi. Ich celem jest zyskanie jak najszerszego  zasięgu publikowanych treści, a tym samym nowych obserwatorów. Żeby osiągnąć sukces trzeba być specjalistą w jakiejś dziedzinie i  ciekawie opowiadać o swojej pasji lub zwyczajnym życiu. Jak to się robi?

Czyta też Ola Nowak z Nowego Sącza ma najpiękniejsze ciało w polskim internecie?

- Trzeba być sobą. Pokazywać swoją codzienność i jeżeli zaskoczy to zaskoczy. Sama nie wiem jak to się stało – tłumaczyła w wywiadzie dla TVN pochodząca z Nowego Sącza celebrytka, która w sieci zyskała większą sławę od słynnej modelki Joanny Krupy!  Tak wynika z rankingu  polskiej edycji magazynu "Forbes".

W ostatnim zestawieniu najbardziej wpływowych osób w polskim internecie, które obejmuje czterdzieści nazwisk, Nowak znalazła się na szesnastej pozycji w towarzystwie takich gwiazd jak Robert Lewandowski, Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska czy  Magda Gessler, którą tez wyprzedziła o… sześć miejsc. Krupę o dwa.

Czytaj też Sześcioraczki spod Łącka mają już półtora roku. Ale są rozbrykane ! [ZDJĘCIA]  

To niejedyny oszałamiający sukces milionerki z Instagrama. Ostatnio Ola Nowak zadebiutowała w prawdziwej filmowej produkcji.  Pierwsze szlify zdobywała w krótkich filmach satyryczno-fabularnych na kanale YouTube pod nazwą "Beksy", który doczekał się blisko dwóch milionów subskrybcji. Teraz wystąpiła u boku samego Andrzeja Grabowskiego, słynnego Ferdka Kiepskiego i Piotra Cyrwusa, niezapomnianego Ryśka z „Klanu”, w produkcji Daniela Rusina „Jak nie zgubić siebie".

Film  opowiada o losach nastolatki, która ucieka od problemów i kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość. Dziewczyna zmaga się z chorobą dziadka. Ola Nowak gra najbliższą przyjaciółkę Weroniki w role której wcieliła się Oliwia Bieniuk, córka aktorki Anny Przybylskiej.([email protected]) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu