Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
06/12/2020 - 10:20

Ola Nowak z Nowego Sącza ma najpiękniejsze ciało w polskim internecie? [ZDJĘCIA]

Ma zaledwie dwadzieścia cztery lata i jest topową blogerką modową, influencerką oraz youtuberką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Na YouTube, dwa miliony. Rozpisują się o niej największe tabloidy i plotkarskie portale. Ola Nowak z Nowego Sącza to internetowa piękność. Czy jej idealna sylwetka to zasługa Photoshopa i chirurgicznego skalpela?

Kim jest Ola Nowak? To topowa gwiazda internetu, która  w Nowym Sączu jest prawie nieznana, co sama przyznała wywiadzie dla dziennika „Fakt”. - Większość osób myśli, że ktoś z takiego małego miasta nie może się wybić. Dzięki internetowi możemy mieszkać w miejscowości, gdzie jest pięć osób i być największą gwiazdą w Polsce i na świecie.

Czytaj też Będzie supermodelem? Przystojniak z Poręby Wielkiej rusza w wielki świat ZDJĘCIA 

Internetowa gwiazda, która mieszka w Warszawie, chętnie podaje swój przepis na sukces. - Wystarczy telefon, którym robisz zdjęcia i pomysł by zacząć tworzyć swoją przestrzeń w sieci - mówiła w programie Dzień Dobry TVN. -  Bo  internet to coś wspaniałego. Jeżeli robi się to z głową, to naprawdę może nas to doprowadzić do wspaniałych rzeczy. Weź telefon, weź laptopa i spróbuj. Każdy może to sprawdzić czy jest w stanie to robić. I to jest niesamowite!  Wystarczą chęci. Jeżeli nie zaczniemy nic robić, to się tego nigdy nie dowiemy –mówiła Nowak.

Właśnie tak się zostaje influencerem, czyli kimś kto w sieci wpływa na decyzję tysięcy, a nawet milionów ludzi. Kształtuje zachowania całych grup społecznych w najróżniejszych dziedzinach, w modzie, stylu bycia, poszukiwaniu hobby, czy nawet w sposobie wypowiadania.

Czytaj Nasi idą po sławę do telewizji. Krystian wygra Szansę na sukces? [WIDEO]

Wszystko po to, żeby zarabiać na tym pieniądze. Jeżeli zyskuje się rozpoznawalność, zaczynają się zgłaszać firmy. Oferują swoje produkty w zamian za ich opisanie, wykorzystanie w publikowanym materiale. Gdy zasięg influencera wzrasta, oferty od różnych marek stają się coraz poważniejsze. Niektóre opiewają na kwotę kilkuset złotych, a niektóre na kilka tysięcy.

Prosty przepis na sukces pozwolił zrobić Oli Nowak oszałamiającą karierę. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Na YouTube, dwa miliony. Sądeczanka trafia na czołówki największych tabloidów – Ola Nowak ma najlepsze ciało w polskim internecie? Umieszcza zdjęcia, które, rozpalają zmysły mężczyzn do czerwoności – napisał dziennik Fakt.

Plotkarskie portale to „najpiękniejsze ciało” wzięły pod lupę. Jak napisał plotek.pl profil Deynnps pokazał na Instagramie metamorfozę  piękności z Nowego Sącza. Zamieszczone tam zdęcia mają dowodzić, że  Nowak zrobiła sobie plastyczną operację nosa i  że ma słabość do poprawiania swoich zdjęć w Photoshopie.

Czytaj dalej na następnej strinie kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu