Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
03/06/2019 - 19:15

Pisaliśmy, że piesi chodzą tam po błocie. Problem jest już niemal rozwiązany

Informowaliśmy o stanie ulicy Jana Pawła II w Nowym Sączu. Jest plan jej przyszłorocznego remontu w przyszłym roku, ale do załatwienia drobnych spraw przystąpiono już teraz.

W weekend przechodząc lub przejeżdżając wymienioną ulicą można było zauważyć oznakowanie i początek prac przy budowie chodnika na przystanku autobusowym obok dyskontu spożywczego. Wcześniej w tym miejscu była ziemia i niezbyt regularnie posadzona trawa.

Zobacz: Po dziurach, po błocie, po trawie chodzą piesi ulicą Jana Pawła II

Widok znaków ostrzegawczych i wykopanego pasma ziemi pozwalał z optymizmem patrzeć na zmiany wokół przystanku. Mieszkańcy osiedla Kaduk mieli już dość stania tam nieraz w błocie.

Poniedziałek rozwiał już wszelkie wątpliwości. Pracująca w tym miejscu ekipa brukarzy uwijała się z pracą w szybkim tempie. Chodnik po jednym dniu jest już w dużej części ukończony.

Zobacz: Taki wielki wstyd dla Nowego Sącza, z którym trzeba jeszcze poczekać

Jak dowiedzieliśmy się od ekipy budującej chodnik, w niektórych miejscach kostkę należy dodatkowo przyciąć ze względu na pozostawione dotychczasowe krawężniki. Nikomu z korzystających dotychczas z tego przystanku pasażerów nie powinno to jednak przeszkadzać, bo wreszcie mają tam normalne warunki.

MŚ ([email protected])

Nowy chodnik przy ulicy Jana Pawła II
Długo wyczekiwany odcinek kostki brukowej powstaje.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)