Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 grudnia. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
30/05/2019 - 23:25

O co chodzi z tym muzycznym upominaniem? [FILM]

Sądecki artysta o pseudonimie Arkadio pokazał światu teledysk, jaki nagrał do piosenki z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio & Miczu - „NaCZYNIE”.

- W drugim utworze, który znajdziemy na krążku, duet Arkadio & Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy: „grzeszących upominać” - dowiadujemy się od Adriana Wieczorka, reprezentującego wspomnianych artystów.

Jak można opisać tę płytę? - Cała płyta „NaCZYNIE” to muzyczna opowieść, której “nić fabularną” stanowią uczynki miłosierdzia względem duszy. Jest barwna ponieważ stanowi zderzenie zabawy z wieloznacznością słów, łączenia przeróżnych gatunków muzycznych. Od brzmienia symfonicznego, poezji śpiewanej, czy ethno, przez reggae i folk, na muzyce elektronicznej i cięższym rocku skończywszy. Stawiamy na wrażliwość muzyczną uznanych artystów z przeróżnych rejonów polskiej sceny muzycznej - dodał.

Projekt został objęty patronatami między innymi Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży,oraz Biskupa Rysia, jako duchowego kierownika projektu. Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego, autora bitów i wokalisty Micza (Michał Ziomek).

MŚ (m.smierciak@sadeczanin.info). Fot. Adrian WieczorekDziękujemy za przesłanie błędu