Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
10/04/2024 - 05:35

Burmistrz Dariusz Chorużyk o Piwnicznej-Zdroju przed drugą turą wyborów

Dlaczego w pierwszej turze wyborów burmistrza Piwnicznej-Zdroju startowało aż sześciu kandydatów, jak przekona do siebie wyborców w drugiej turze? Na te i inne pytania odpowiada Dariusz Chorużyk, burmistrz miasta i gminy, które w tym roku będą znów gościły 15. Festiwal Biegowy.

Uczestników tegorocznego, 15. Festiwalu Biegowego, który od 6 do 8 września będzie się odbywał w Piwnicznej-Zdroju, miasto przywita całkiem nową aranżacją terenu Nakła nad Popradem, gdzie znów stanie wielkie Miasteczko Biegowe. Widokowa platforma, gigaławka, czy plac zabaw z tyrolką, o rzeźbach nie wspominając, na co dzień służą mieszkańcom Piwnicznej-Zdroju - miasta i gminy, gdzie już 21 kwietnia odbędzie sie druga tura wyborów samorządowych.

O atrakcjach miasta i gminy, ale i o polityce i wyborach rozmawiamy więc z Dariuszem Chorużykiem, burmistrzem Piwnicznej-Zdroju, który mówi o sukcesach mimionej kadencji, a także o kulisach kampanii wyborczej. To trzeba obejrzeć! ([email protected]) Fot, wideo GNDziękujemy za przesłanie błędu