Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 23 lipca. Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
20/05/2017 - 19:20

Wypadek w Paszynie: tir wjechał w jej auto, cudem wyszła z tego cało

Niemal w samo południe doszło w Paszynie do zderzenia tira z seatem. Kierująca osobowym autem kobieta prawdopodobnie hamowała, być może próbując skręcić; jadący za nią kierowca tira - jak mówi - nie zdążył zareagować.

wypadek Paszyn

Seat dostał się między tira a barierki. Nim oba auta wyhamowały, pokonały kilkadziesiąt metrów. Na szczęście, choć seat miał zmiażdżony tył i przód, kierująca nim kobieta na własnych nogach wyszła z auta i z pomocą ratowników dostała się do karetki, która w imponującym tempie zjawiła się na miejscu wypadku.

wypadek Paszyn

- Nie widziałem żadnego kierunkowskazu, nic co by świadczyło, że ten samochód będzie robił jakiś manewr - mówił nam zszokowany kierowca cieżarówki. Na nagraniu z monitoringu, do jakiego dotarliśmy widać, że seat zwolnił a za chwilę uderzył w niego tir. (kt, Fot, TK)

tir wypadek Paszyn

Tir zmiótł seata. Wypadek w Paszynie

Długa, prosta i szeroka droga. Oba auta jechały w stronę Nowego Sącza. Kto by się spodziewał, że na takim - zdawałoby się - bezpiecznym odcinku, dojdzie do wypadku. A jednak, to nie pierwszy raz w tym miejscu - mówią ludzie mieszkający w pobliżu.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik