Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
13/05/2024 - 21:00

Ta atrakcja w regionie robi furorę i to jeszcze z takim lokatorem [WIDEO]

Nakło w Piwnicznej – Zdroju niepostrzeżenie robi konkurencję przepięknemu bobrowisku w Starym Sączu. Dlaczego?

W piwniczańskie Nakło wpisała się, jak pisaliśmy niedawno kolejna atrakcja drewniany, romantyczny pomost na rozlewiskach. Każdy, kto się tam wybierze dostrzeże z pewnością dzikie kaczki, żaby i…

Jeden z naszych czytelników, który kilka tygodni temu przysłał do redakcji „Sądeczanina” przepiękne zdjęcia z piwniczańskiego Nakła sądził, że nie ma tam bobrów. Te są od kilku już lat królami bobrowiska w Starym Sączu. Jest ono jedną z wielu, bardzo uczęszczaną atrakcją.

Zaniedbane przez lata piwniczańskie Nakło zmieniło się teraz nie do poznania. Stało się niezwykle urokliwym miejscem do wypoczynku.

Taka atrakcja z drewnianymi pomostem już wpisała się w to miejsce. Na pewno zrobi furorę nie tylko wśród mieszkańców regionu, ale przede wszystkim wśród turystów odwiedzających ten zakątek Sądecczyzny.

Pani Renata, która była niedawno na piwniczańskim Nakle zauważyła tam kolejnego lokatora – bobra. Przesłała do redakcji „Sądeczanina”  filmik.

([email protected], fot. czytelnik – pan Norbert, film: czytelniczka - pani Renata - dziękujemy.), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu