Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
24/02/2015 - 19:34

Sandecja bez trenera! Piotr Stach złożył rezygnację!

Takiego ruchu z pewnością nikt się nie spodziewał. Dotychczasowy trener nowosądeckiego pierwszoligowca Piotr Stach nie chce już pracować w Nowym Sączu.
- W dniu dzisiejszym dotychczasowy szkoleniowiec pierwszej drużyny złożył rezygnację z pełnienia obowiązków. O ewentualnym przyjęciu dymisji zarząd klubu zadecyduje jutro – podano w lakonicznym komunikacie na oficjalnej witrynie internetowej klubu z Kilińskiego.

Próbowaliśmy skontaktować się z samym zainteresowanym ale nie odbierał telefonu.

- To dziwna sprawa, która pozostaje jak na razie nierozstrzygnięta. Drużyna ma jutro rozegrać sparing w Sosnowcu… Fakty są takie, że trener złożył dziś w sekretariacie klubu rezygnację. Nie chciałbym tego szerzej komentować. Jutro spotkamy się w wąskim gronie i przedyskutujemy całą sprawę  – poinformował rzecznik prasowy Biało-Czarnych Michał Śmierciak.

Stach był trenerem Sandecji od października ub. roku. Drużyna pod jego wodzą zaliczyła po 4 zwycięstwa i porażki, a także raz zremisowała. Aktualnie znajduje się na 10 pozycji w lidze. Jeżeli zarząd klubu zaakceptuje decyzję 41-letniego trenera, jego następcą może zostać człowiek, który już w przeszłości trenował sądeczan.

Remigiusz Szurek
Fot. (RSZ)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020