Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
13/05/2024 - 15:15

Auto za autem i końca nie widać! Potężny korek w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Wielu mieszkańców Nowego Sącza każdego dnia stoi tutaj w ogromnym korku. Jazda ulicą Pieczkowskiego i Witosa w godzinach szczytu do najłatwiejszych nie należy. Sznur aut jest po prostu ogromny. Spójrzcie na nagranie:

Korki w Nowym Sączu

Nie jest łatwo jeździć po Nowym Sączu. Obrazki zakorkowanych ulic są z nami obecne już od dłuższego czasu. Ma to oczywiście związek z remontami oraz modernizacją linii kolejowej. Miasto przypomina wielki plac budowy.

Najgorzej jest oczywiście w rejonach zamkniętych ulic. Przyzwyczailiśmy się również do ogromnych korków na ulicy Węgierskiej. Podobnych miejsc jest w Nowym Sączu znacznie więcej. Najgorzej sytuacja wygląda oczywiście w godzinach szczytu.

Sznur aut w okolicach skrzyżowania w Nowym Sączu

Po godzinie 15 ogromne korki mamy niemal zawsze w okolicach skrzyżowania ulicy Barskiej z drogą krajową nr 28. Sznur samochodów ciągnie się niekiedy od ulicy Chruślickiej, aż do ronda w Zabełczu. wszyscy poruszają się w bardzo powolnym tempie.

Kierowcom zdecydowanie przyda się tutaj dużo cierpliwości. Sznur aut jest momentami gigantyczny. Nagranie korków możecie zobaczyć w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, fot.: Rafał Gajewski)

Korek na drodze krajowej 28 w Nowym Sączu
Jazda ulicą Pieczkowskiego i Witosa w godzinach szczytu do najłatwiejszych nie należy. Sznur aut jest po prostu ogromny.


Dziękujemy za przesłanie błędu