Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
15/05/2020 - 12:35

Rząd odmroził „święte krowy” w Nowym Sączu. Jedna od razu poszła na całość

Jeszcze niedawno, przez koronawirusa, sądeckie ulice świeciły pustkami. Łagodzenie przepisów związanych z epidemią sprawiło, że miasto znowu zapełniło się autami… i świętymi krowami. Ta „upolowana” przez jednego z mieszkańców wspięła się na szczyt głupoty i bezczelności.

Cicho, pusto i sennie wyglądał Nowy Sącz, kiedy obowiązywały zaostrzone rygory mających zahamować rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa. Zapchane samochodami ulice i parkingi świeciły pustkami.

Czytaj też Dwóch nastolatków z Nawojowej trafiło do więzienia w raju na Filipinach[ZDJĘCIA] 

Teraz, po złagodzeniu przepisów związanych z odmrażaniem gospodarki, znowu na sądeckich ulicach zrobiło się ciasno i powrócił problem braku wolnych miejsc do parkowania. Wraz z problemem wróciły „święte krowy. "

Ta namierzona przez jednego z czytelników na ulicy Kochanowskiego wykazała się nie tylko wyjątkową bezczelnością, ale także szczytem głupoty.

Czytaj też Bomba wybuchła po artykule o autobusie, który jechał z Męciny na tamten świat

Kierowca zaparkował na pasach dla pieszych! A przechodzień? Pozostaje mu lękliwe wyglądanie na jezdnię spoza samochodu, który tarasuje mu zebrę. To mogło doprowadzić do nieszczęścia. Ale dla "świętej krowy" nawet pasy nie są święte.

jagienka. [email protected] fot. czytelnikDziękujemy za przesłanie błędu