Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
23/04/2019 - 16:15

Piwniczna-Zdrój: Miasto czeka wyborcza powtórka

W trzech kolejnych dzielnicach mieszkańcy Piwnicznej-Zdroju będą wybierać nowe zarządy. Kiedy i gdzie? Osiedle Miasto zaproszone jest na wybory po raz drugi.

Dla osiedla Zdrojowego termin zebrania, podczas którego mieszkańcy będą wybierać nowy zarząd wyznaczono na 27 kwiecień (sobota). Spotkanie odbędzie się w Domu Wczasów Dziecięcych. Start o godzinie 17. Przypomnijmy, że obecnie stanowisko szefa zarządu sprawuje Stanisława Szkaradek.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: kolejne zmiany na stanowisku sołtysa

Dzień później, 28 kwietnia w niedzielę po raz kolejny na głosowanie zaproszeni są mieszkańcy osiedla Miasto. Jak informuje w oficjalnym komunikacie Urząd Miasta i Gminy w czasie poprzedniego spotkania wybory nie odbyły się z powodu zbyt niskiej frekwencji. Na miejsce drugiego zebrania wyznaczono siedzibę Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 11. Dotychczasowy przewodniczący zarządu to Piotr Ciągło, który nie zamierza ponownie kandydować.  

O godzinie 15. tego samego dnia w Pensjonacie Państwa Dudziaków wybierać swoich przedstawicieli będą też mieszkańcy Borownic reprezentowani obecnie przez Kazimierę Sikorską.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"