Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
31/05/2015 - 01:53

Gabriela Cegielska z Liceum im. Jana Długosza najpiękniejszą maturzystką Sądecczyzny! [Fotorelacja]

Pierwsza w historii Miss Maturzystek Ziemi Sądeckiej jest blondynką a maturę zdawała w I LO im Jana Długosza w Nowym Sączu. Interesuje się modą i lubi podróżować. Dlatego w nagrodę pojedzie na wyspę Rodos.
O tytuł Miss Maturzystek Ziemi Sądeckiej 2015 walczyło wczoraj osiem finalistek m.in z Nowego Sącza, gminy Chełmiec i Muszyny. Kandydatki zaprezentowały się w trzech odsłonach koktajlowej, wieczorowej no i oczywiście w strojach kąpielowych a w przerwie pozowały na tle wypasionych bryk w towarzystwie gości i sponsorów imprezy.

Zdaniem jury tytuł najpiękniejszej maturzystki zdobyła Gabriela Cegielska z I Liceum im.Jana Długosza w Nowym Sączu. Z jury zgodzili się internauci, którzy na facebooku dali Gabrysi najwięcej „lajków”, który dał jej też drugi tego wieczoru tytuł: Miss Facebooka.

- Chcę studiować stosunki międzynarodowe w Krakowie. Interesuję się modą i lubię podróżować. Do konkursy ćwiczyłyśmy od dwóch tygodni. Trzeba się było między innymi nauczyć chodzić jak modelka – powiedziała najładniejsza maturzystka Sądecczyzny.
Za tytuł miss przewidziano tygodniową wycieczkę dla dwóch osób w formule all inclusive na greckiej wyspie Rodos. - Zabieram ze sobą chłopaka – oświadczyła od razu zwyciężczyni konkursu. I tym samym popsuła tego wieczoru humor wielu dżentelmenom.

Pierwszą wice miss, dla kontrastu została brunetka, Emilia Kamińska z V LO w Nowym Sączu, absolwentka szkoły muzycznej ( gra na ulubionym instrumencie zespołu Kult, czyli na waltorni). Emilia wygrała dwuosobowy pobyt w stolicy mody Mediolanie.

Trzecie miejsce zajęła i otrzymała tytuł II wice miss Diana Bomba z LO im. Jana Kochanowskiego w Muszynie.
- Skończyłam profil matematyczno – informatyczny, ale moją pasją jest piłka ręczna i śpiewanie – oznajmiła jurorom.
W nagrodę otrzymała bilet na dwuosobowy pobyt SPA w Hotelu Prezydent w Krynicy Zdroju.

Nas najbardziej ujęła jednak kandydatka z nr 1: Aleksandra Żak z V LO w Nowym Sączu. Głównie tym, że chce studiować dziennikarstwo. Szalona dziewczyna.
***

Wybory zorganizowały: Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz) przy udziale Klubu La Rocca, Hair Club Awangarda i STS COM. Patronat nad imprezą objęła także redakcja portalu sadeczanin.info.

BOS
Fot: JB
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu