Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
17/08/2021 - 12:50

Dziopy i chodoki z Ghany i Togo. Takich Lachów jeszcze nie widziałeś [ZDJĘCIA]

Do Nowego Sącza przybyli uczestnicy międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2021. Była to okazja, aby zaprezentowali się w naszych strojach regionalnych. Podobają wam się Lachy i Pogórzanie w nieco innym wydaniu?

Cztery dni temu najpiękniejsze kobiety świata, biorące udział w konkursie Miss Supranational 2021, zaprezentowały się na rynku w Muszynie. Miss Elegance została wybrana Karla Inelisse Guilfú Acevedo z Puerto Rico.

Wcześniej wszystkie kandydatki wyjechały na Jaworzynę Krynicką, skąd podziwiały nasz region. Podczas swojego pobytu w Małopolsce zwiedzają m.in. ziemię sądecką.

Ich pobyt w naszych okolicach był świetną okazją do przeprowadzenia sesji zdjęciowej w strojach regionalnych. Odbyła się w poniedziałek w Sądeckim Parku Etnograficznym. Udział wzięły w niej osoby z USA, Kenii, Ghany, Rwandy, Ekwadoru czy Indii. Jak wam się podobają pozujące dziopy i chodoki?

Przypomnijmy, że Finał Miss Supranational 2021 odbędzie 21 sierpnia w Nowym Sączu. ([email protected], fot.: Piotr Droździk)

Dziopy i chodoki z Ghany i Togo
Uczestnicy międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2021 zaprezentowali się w strojach regionalnych. Fot.: Piotr Droździk


Dziękujemy za przesłanie błędu