Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
21/12/2023 - 11:00

Co dalej ze skwerem na krynickim Czarnym Potoku. Nie uda się im go zabetonować?

Parking na 700 samochodów na osiedlu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju zamiast zielonego skweru? Czwartkowe ( 7 grudnia) obrady dwóch komisji, Komisji Gospodarki Przestrzennej, Ładu i Porządku Publicznego i Komisji Uzdrowiskowej przyniosły oczekiwane efekty.

Parking na 700 samochodów na osiedlu Czarny Potok w Krynicy zamiast zielonego skweru? W tej sprawie obradowały (7 grudnia) dwie komisje Rady Miasta, a mianowicie Komisja Gospodarki Przestrzennej, Ładu i Porządku Publicznego i Komisja Uzdrowiskowa, z udziałem burmistrza Piotra Ryby  oraz mieszkańców. 

czytaj też: Krynica: parking na 700 samochodów na Czarnym Potoku zamiast zielonego skweru? Co na to mieszkańcy?   

We wtorek (12 grudnia), Iwona Grzebyk-Dulak, przewodnicząca Komisji Uzdrowiskowej oraz Bogdan Bębenek, przewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej, Ładu i Porządku Publicznego, wraz z przedstawicielkami mieszkańców złożyli wniosek do burmistrza, dotyczący tej inwestycji. Zawarli w nim propozycje rozwiązania problemu, przedstawionymi przez mieszkańców.

- A jednak się udało! Czwartkowe obrady dwóch komisji, przyniosły oczekiwane efekty i burmistrz przychyla się (w poście) do naszych wspólnych postulatów. - informuje radna Iwona Grzebyk-Dulak, przewodnicząca Komisji Uzdrowiskowej.

- Mamy nadzieję, że burmistrz uwzględni te wnioski i będzie można dokonać zmian w projekcie tej inwestycji. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już wkrótce.- dodaje radna. 

- Nauczeni doświadczeniem, dla dobra mieszkańców nadal będziemy pytać i monitorować.

(MK), fot. mieszkańcyDziękujemy za przesłanie błędu