Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
11/05/2024 - 18:25

Andrzej Duda w naszym regionie! Tak prezydent spędza wolne chwile [ZDJĘCIA]

Andrzej Duda ponownie w naszym regionie! Prezydent korzysta z pogody i postanowił wybrać się na górską wycieczkę. Tym razem wrzucił zdjęcia z Mogielicy, a więc najwyższego szczytu Beskidu Wyspowego. Fotografii z różnego rodzaju aktywności fizycznej udostępnia jednak znacznie więcej.

Andrzej Duda w naszym regionie

Andrzej Duda polskim prezydentem będzie do 2025 roku. Druga kadencja jego urzędowania powoli dobiega zatem końca. Choć zwykle obserwujemy go podczas różnego rodzaju przemówień czy uroczystości, to głowa państwa ma oczywiście również czas dla siebie.

Prezydent chętnie dodaje na Instagrama zdjęcia z nieco bardziej prywatnych chwil. Możemy zobaczyć chociażby jak ćwiczy, biega czy też wybiera się na górskie wycieczki. Właśnie wrzucił kolejne fotki.

Prezydent dodał zdjęcia z Mogielicy

Tym razem możemy zobaczyć, że Andrzej Duda przebywał w naszym regionie, na Mogielicy. - Beskid Wyspowy. Mogielica. Piękne góry. Piękne widoki. Piękna pogoda. Warto wyjść z domu! - napisał.

Przypomnijmy, że na Mogielicy powstała niedawno nowa wieża widokowa. Mierzy blisko dwadzieścia trzy metry wysokości. Z jej tarasu rozpościerają się bajeczne widoki na Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Pieniny, Gorce i Tatry. Więcej o samej konstrukcji pisaliśmy TUTAJ. ([email protected], fot.: andrzejduda/ Instagram, IM/ ikona)

Zdjęcia prezydenta z wolnych chwil znajdują na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu