Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
22/05/2018 - 11:30

Dziecięca banda rujnuje jej życie? Znowu głośno o Nowym Sączu

Rodziny mieszkające w bloku przy ulicy Cichej czują się bezsilne. Od kilku lat są nękani przez sąsiadkę. Kobieta wydzwania na policję i skarży się na dzieci mieszkające w bloku. Sprawą zainteresowali się dziennikarze TVN Uwaga.

O Nowym Sączu znów zrobiło się głośno w całej Polsce. Niestety nie jest to powód do dumy. Już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy, ogólnopolskie media ujawniają szokujące zdarzenie. Sprawa ciągnie się już od kilku lat i dotyczy rodzin mieszkających przy ulicy Cichej. Z informacji, do których dotarli reporterzy Uwagi, jedna z lokatorek wydzwania ciągle na policję i skarży się na dzieci, które według niej zachowują się karygodnie.

Co takiego robią? Grają w piłkę tuż przed blokiem i kopią nią w blaszane ogrodzenie. Jak podaje TVN Uwaga, dzieci są w wieku od 6 do 13 lat. Jedno z nich, gdy miało zaledwie dwa lata zostało zgłoszone na policję, że jest osobą  zdemoralizowaną. Dzieci obawiają się, że zostaną zabrane do poprawczaka. Rodzicom już puszczają nerwy, bo ciągle są ciągani po sądach.

Do sprawy wrócimy ...

RG [email protected], Film TVN Uwaga, Fot. Screen TVN UwagaDziękujemy za przesłanie błędu