Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
25/04/2024 - 09:30

To już granda! Wybebeszył cały kosz na śmieci, a przechodniów miał w nosie [WIDEO]

Cyklicznie na łamy portalu Sądeczanin.info wraca temat przepełnionych koszy i śmieci zalegających na trawnikach i skwerach. My dziś nagraliśmy film, który jasno dowodzi, kto odpowiada – z dużą dozą prawdopodobieństwa – za większość podobnych obrazków w Nowym Sączu.

Osiedle Wojska Polskiego. Ostatnia środa, biały dzień, przed godziną 16. A tu raptem na jednym z osiedlowych podwórek taki widok - kosz na śmieci niemal pusty, a jego zawartość porozrzucana w promieniu kilku metrów. Bałagan totalny. Przyglądamy się dokładnie i już wiadomo, kto jest sprawcą. Zobaczcie sami - widać sprawcę, widać czego szukał – oczywiście resztek jedzenia – i widać, że skutecznie przegania konkurencję, za nic sobie mając przechodniów. Przebrzydłe ptaszysko, przyznajcie sami. 

Podegrodzie: śmiecą brudasy, płacą za to wszyscy mieszkańcy. Gorzki apel władz gminy

Oczywiście to ostatnie zdanie napisaliśmy z przymrużeniem oka, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że do takich incydentów z ptakami w roli głównej dochodzi w Nowym Sączu systematycznie. Pamiętajcie o tym, zanim kolejny raz będziecie sarkać na służby komunalne.

Zaznaczmy też, że podobnie wyglądały tego dnia pozostałe kosze w tej okolicy, a dziś nie ma nawet śladu po rozrzuconych śmieciach. ([email protected] Film: ES) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu