Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lipca. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
04/09/2016 - 11:10

Jubileusz Wyższej Szkoły Biznesu i urodziny Pawłowskiego. Na bogato! [zdjęcia]

WSB-NLU stuknął jubileusz 25-lecia, a jej założyciel i pierwszy rektor Krzysztof Pawłowski świętował siedemdziesiąte urodziny. Chociaż uczelnia „tłuste” lata ma za sobą, to jednak uroczyste spotkanie absolwentów odbyło się, potocznie mówiąc, na bogato.

Sobotę od godz. 14. odbywały się wykłady i spotkania z absolwentami. Władze uczelni i byli studenci (około 500 osób) wznieśli również okolicznościowy toast za dra Krzysztofa Pawłowskiego.

– Życzymy panu rektorowi kolejnych siedemdziesięciu lat w trudzie i znoju budowania przyszłości Wyższej Szkoły Biznesu – NLU. Hura! Liczę, że za 25 lat obowiązkowo się tu spotykamy – wzniósł toast za Pawłowskiego kanclerz Robert Gmaj.

Zabrzmiał dzwon i sto lat, a w niebo poleciało siedemdziesiąt niebieskich balonów.

– Póki Przemek Berent i Łukasz Smolarski nie kupią WSB-NLU, to odpowiedzialnym za dalszą przyszłość szkoły Robert Gmaj. W naszym interesie jest, żebyśmy zachowali Roberta Gmaja w zdrowiu i skutecznym działaniu. W przyszłości milionerzy i miliarderzy będą chcieli odkupić od ciebie uczelnię Robert, która będzie w setce najlepszych uczelni na świecie – powiedział Krzysztof Pawłowski.

Dodatkową niespodzianką było odsłonięcie muralu z podobizną rektora, której autorem jest Mariusz „Mors” Brodowski.

We wrześniowym numerze miesięcznika „Sądeczanin” przeczytać można obszerny wywiad z Krzysztofem Pawłowskim, w który założyciel WSB-NLU opowiada o wzlotach i upadkach uczelni.

(JB), Fot. JB

Jubileusz Wyższej Szkoły Biznesu i urodziny Pawłowskiego. Na bogato!


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)