Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
11/12/2018 - 14:10

"Ciupaga" robi furorę. Zapchany koncertowy kalendarz i nowy klip w telewizji

Odkąd trafili do finału telewizyjnego show "Mam talent", są po prostu rozchwytywani, a ich kalendarz szczelnie zapełniony jest koncertowymi trasami. Ich żywiołowe, folkowe granie podbija serca Polaków. Góralska kapela "Ciupaga robi prawdziiwą furorę. Muzycy z Łącka nagrywają kolejne płyty i teledyski. Ten najnowszy, utrzymany w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, pokazali TVP.

Koncertowy kalendarz góralskiego zespołu "Ciupaga" po prostu pęka w szwach. Jeszcze przed świętami zagrają w Katowicach, Jeleniej Górze i Szczecinie. Muzycy z Łącka mają wzięcie, bo też ich żywiołowe, fokowe granie chwyta za serce. Teraz dostali zaproszenie od producentów popularnego telewizyjnego programu "Pytanie na Śniadanie", którym zaprezentują swoje dwa utrzymane w świątecznym klimacie teledyski.  

Serwusik w Środe jademy do Warsiawy z kolyndom :):):):) -  zachęcają po góralsku do oglądania swojego występu w TVP2. - Damy dwa występy, pierwszy o 7.50, drugi o 10.50 zapraszamy wszystkich do oglądania. Trzymojcie siy ciepło Haj !!!

Pierwszy z clipów zatytułowany "Wesołych Świąt"  doczekał  się na kanale YouTube blusko 40 tysięcy wyświetleń.

Drugi to będzie absolutna, telewizyjna premiera. "Ciupaga" zaśpiewa kolędę "Jezusa narodzonego" . Z tą kolędą wiążę się wielka  niespodzianka, jaką  wspólnie z muzykami z Łącka szykuje redakcja "Sądeczanina".

Kapela góralska Ciupaga gra od 2005 roku i od tego czasu wydała trzy płyty. W 2016 roku wielki sukces przyniósł im udział w programie "Mam talent".

[email protected] fot.Jm
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu