Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
23/04/2024 - 21:10

Lena Lelito na bank wyśpiewa sobie otwarte „Drzwi do kariery”! [WIDEO]

11-letnia Lena Lelito w trakcie konkursu muzycznego Sądeckie Młode Talenty zaśpiewała wyjątkowo proroczy dla niej utwór „Drzwi do kariery”. Wystarczy jej posłuchać, by wiedzieć, że dla niej one już stoją otworem.

Klimat prosto z Oskarów: Gabriela Guzik zahipnotyzowała wszystkich utworem „Skyfall” [WIDEO]

- Moja pasja to muzyka. Uwielbiam śpiewać i kocham grać na skrzypcach – mówi sama o sobie ucząc się na co dzień w Szkole Podstawowa w Żeleźnikowej Małej i jednocześnie kształcąc muzycznie pod okiem Ireny Górowskiej. 

„I have nothing”? Nieprawda! Amelia Tarasek ma wszystko, by odnieść muzyczny sukces [WIDEO]

Dziewczynka mimo tak młodego wieku, ma już na swoim koncie spore osiągnięcia: II miejsce w konkursie Tęczowe Do Re Mi w latach 2021 i 2022, II miejsce i wyróżnienie w wojewódzkim konkursie Anielska Nutka, udział w Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów, pierwsze miejsce w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych.

W konkursie muzycznym Sądeckie Młode Talenty zaśpiewała piosenkę „Drzwi do kariery” Emilia Rabczak a do finału rywalizacji awansowała 130 głosami Czytelników portalu Sądeczanin.info. ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu