Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Nasze Euro (4). Rozmawiamy o starciu ze Słowacją i meczu o wszystko z Hiszpanią
Nie tak to miało wyglądać… Reprezentacja Polski przegrała spotkanie otwarcia na Euro 2020 ze Słowacją i w sobotę czeka ją mecz o wszystko. O przyczynach słabej postawy naszej kadry i innych wydarzeniach na mistrzostwach Europy rozmawialiśmy w czwartym odcinku magazynu „Nasze Euro”. W studiu gościliśmy Arkadiusza Aleksandra, Dawida Dumanę i Pawła Zwolińskiego.
17/06/2021
Sądecki MORD ma duże obłożenie. Czas oczekiwania na egzamin wynosi miesiąc
Dyrektor Marek Pławiak oraz zastępca dyrektora Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu Artur Czernecki, zorganizowali dzisiaj konferencję prasową. Dowiedzieliśmy się m.in. ile wynosi obecnie czas oczekiwania na egzamin oraz jak ośrodek radzi sobie w dobie pandemii koronawirusa.
15/06/2021
Nina Kotarba ma zaledwie 17 lat, a już nagrała piosenkę i walczy o tytuł Miss
Pochodząca z Młodowa Nina Kotarba, choć ma 17 lat i dopiero za rok będzie zdawać maturę, na swoim koncie ma już sporo sukcesów. Wygrała przeróżne konkursy wokalne, wzięła udział w drugiej edycji znanego programu telewizyjnego „The Voice Kids”, a teraz nagrała swoją drugą autorską piosenkę. W najbliższą niedzielę powalczy o koronę i tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2021.
15/06/2021
table-telewizja