Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Fot. Iga Michalec
Po godzinie szóstej rano ruszyły zapisy seniorów po 70. roku życia na szczepienie przeciw COVID-19. W sądeckich przychodniach, które uruchomiły punkty szczepień telefony dosłownie się grzeją. Do niektórych z nich ciężko się dodzwonić. Jeśli nawet się uda, w niektórych można usłyszeć np. „proszę dzwonić i pytać w przyszłym tygodniu”, „proszę się dowiadywać”. Rządowa infolinia padła. Setkom tysięcy połączeń rady nie dało 2 tysiące obsługujących ją konsultantów.
22/01/2021
Nowy atak zimy? Po bestii ze wschodu idzie śnieżny wir polarny [WIDEO]
Najpierw nas zasypało śniegiem, potem zmroziło, teraz temperatura poszybowała w górę i przyszły roztopy. Dziś termometry w Nowym Sączu pokazują sześć stopni powyżej zera. To jednak nie znaczy, że zima jest w odwrocie. Nadchodzi kolejne uderzenie. To wir polarny.
22/01/2021
Babciu! Dziadku! Nie dajcie się oszukać. Możecie stracić swoje oszczędności
Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci, a dzisiaj świętujemy Dzień Dziadka. To właśnie oni kojarzą nam się z ciepłem, cierpliwością i miłością. Niestety ich dobre serce często wykorzystują oszuści, którzy próbują od nich wyłudzić pieniądze. Jak rozpoznać oszusta po rozmowie telefonicznej? Na co zwracać szczególną uwagę? Na te pytania odpowiada dr Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
22/01/2021
table-telewizja