Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
24/11/2020 - 19:30

Tancerze ADeeM wytańczyli mistrzostwo Polski! Weszli na światowy poziom

W ubiegłą sobotę, 21 listopada br. w Raszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleading. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zawody zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Nawet to nie powstrzymało zespołu przed największą wygraną i zdobyciem mistrzostwa.

W kategorii duo hip hop senior startowały znane na Sądecczyźnie ze swoich mistrzowskich, tanecznych popisów siostry Justyna i Natalia Migacz. Tym razem poprawiły swój wynik z zeszłego roku i wytańczyły tytuł Mistrzyń Polski. W kategorii mini drużyna hip hop senior zespół ADeeMTeam w 14-osobowym składzie zatańczył fenomenalnie, co pozwoliło uzyskać 1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski.

Finałowy występ był niezwykle energetyczny i wzbudził ogromny aplauz wśród innych tancerzy (niestety tegoroczne zawody odbywały się bez publiczności). Ogromny sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wspaniała trenerka i choreograf zespołu – Justyna Migacz. To niezwykle trudne zadanie tworzyć zespół i jednocześnie w nim tańczyć.

Czytaj też: Paulina Tomasiak powołana do kadry! Zagra w eliminacjach Mistrzostw Europy

Justyna jako młoda trenerka świetnie prowadzi tancerzy, opierając się na najnowszych kanonach psychologii sportu i za każdym razem udowadnia, że nie ma sobie równych. Zarówno duet, jak i zespół otrzymał nominację na Mistrzostwa Europy w Petersburgu i Mistrzostwa Świata w Orlando.

Na Mistrzostwa Polski PZTCH były przygotowywane jeszcze dwa zespoły ADeeM - dziecięcy i juniorski - jednak ze względów bezpieczeństwa nie wystartowały w tym roku. Gratulacje dla tancerzy i ich trenerów! (k.kos@sadeczanin.info, fot. ADeeM)

Tancerze ADeeM wytańczyli Mistrzostwo Polski! Reprezentują światowy poziom
Fot. ADeeM


Dziękujemy za przesłanie błędu