Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
28/09/2020 - 13:10

Sądecki Przegląd Boisk: Klasa Okręgowa Nowy Sącz- Gorlice – 10 kolejka

Łosoś wykorzystał pauzę Dunajca i dzięki zwycięstwu z Sokołem Stary Sącz zrównał się z nim punktami. Czwarte z rzędu zwycięstwo odniósł Kolejarz Stróże.

Trwa świetna passa Łososia, który w tym sezonie odniósł tyko jedną porażkę (z Dunajcem). Dzięki wygranej z Sokołem Stary Sącz 3-2 zrównał się punktami z piłkarzami z Nowego Sącza (mając rozegrane jedno spotkanie więcej). To zapowiada ciekawą walkę o awans do IV Ligi. Dobrą passą kontynuuje Kolejarz. Wygrana z będącym w dolnych rejonach tabeli Zyndramem Łącko była czwartym z rzędu meczem, w którym drużyna ze Stróż zdobyła trzy punkty. Zwycięstwo 4-1 zapewnili jej Mirosław Matusik (zdobył dwie bramki), Przemysław Ogorzałek i Michał Olszewski.

W tabeli obsuwa się Hart Tęgoborze. Za mocna dla niego okazała się tym razem Kobylanka, której uległ 1-3. W dużo lepszej formie są natomiast Zagórzany. Pokonały 1-0 Zawiszę Rożnów po bramce Mateusza Dąbrowskiego i zajmują czwarte miejsce. Pozycje wyżej jest Gród Podegrodzie. Wygrał on ze słabo spisującym się w rundzie jesiennej beniaminkiem – Heleną 3-0 (gole: Łukasz Szabla, Jakub Kostrzewa, Marcin Plata) i zbliża się do prowadzącej dwójki. W meczu drużyn z dołu tabeli lepsza okazała się Grybovia. Zwycięstwo 2-1 z ULKS Korzenną (bramki: Paweł Kornacki, Marcin Śliwa; Konrad Krasiński) przesunęło ją na dziesiąte miejsce. (MP), fot.: Zawisza Rożnów

Poniżej komplet wyników:

  • LKS Łużna 1-1 LKS Uście Gorlickie
  • Zyndram Łącko 1-4 Kolejarz Stróże
  • Grybovia Grybów 2-1 ULKS Korzenna
  • Zawisza Rożnów 0-1 LKS Zagórzany
  • Helena Nowy Sącz 0-3 Gród Podegrodzie
  • Łosoś Łososina Dolna 3-2 Sokół Stary Sącz
  • Hart Tęgoborze 1-3 LKS Kobylanka


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)