Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
10/09/2018 - 14:30

Brubeck Iron Run: Ludzie z żelaza przebiegli 140 km

W ciągu trzech dni, od rana do nocy ludzie z żelaza brali udział w dziewięciu konkurencjach biegowych - od 1 mili do 64 km, pokonując w sumie 140 km. Najlepszymi i najtwardszymi zawodnikami Brubeck Iron Run 9. Tauron Festiwalu Biegowego okazali się, wśród pań Aneta Ściuba, zaś panów- Artur Jendrych i Radosław Ślaski (40 plus).

Codziennie przebiegali trasy trzech biegów. Pokonywali Jaworzynę, biegli po asfalcie i po wąskich, górskich dróżkach, pod górę i w dół. Zostać zwycięzcą Brubeck Iron Run mógł tylko zawodnik wszechstronny i tak się stało.

Iron Run jest biegiem etapowym. Podczas trzech dni 9. Tauron Festiwalu Biegowego zawodnicy uczestniczyli w biegach górskich i ulicznych, na długim, średnim i krótkim dystansie.  Zwycięzcami konkurencji zostali ci, którzy w swojej grupie wiekowej uzyskali najlepszy łączny czas ze wszystkich.

Ostatnia konkurencja tj. bieg na 1 kilometr w sercu uzdrowiska nie mała wpływu na klasyfikację ogólną. Tradycyjnie biegacze traktują ją jako okazję do integracji oraz, po wielu godzinach spędzonych na trasach do pożegnania się.

(MKA) fot. aut.

Brubeck Iron Run: Ludzie z żelaza przebiegli 140 km
Oto ludzie z żelaza. Galeria


Dziękujemy za przesłanie błędu