Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
21/03/2023 - 19:00

Pobudka! Zaplanuj swój start na Festiwalu Biegowym. To tydzień pełen atrakcji

Cały świat powoli wybudza się z zimowego snu. 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Choć marzec to czas, kiedy pięknie świecące słońce, przeplatane jest z opadami śniegu, każdy czuje powiew unikatowej aury. Czas więc na specjalne promocje na Festiwalu Biegowym!

Wiosna jest okresem, który sprzyja biegaczom. Wielu z nich właśnie w tych miesiącach rozpoczyna mocne szlifowanie swojej formy, które ma im zapewnić jak najwięcej radości i przyjemności z całorocznych startów. Pora zatem na pobudkę! Ty również zaplanuj swój start.

W ramach specjalnej wiosennej kampanii, która potrwa do 28 marca, Festiwal Biegowy przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. To wszystko sprawi, że „wejście” w nową porę roku będzie jeszcze przyjemniejsze.

Po pierwsze, stoisko promocyjne znajdziecie na Półmaratonie Marzanny w Krakowie oraz 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim (24-25 marca). Będzie to doskonała okazja do spotkania, porozmawiania, zapoznania się z ofertą oraz zapisania na Festiwal Biegowy. Dodatkowo, przy 30 zapisach losowane będą 2 darmowe pakiety startowe, przy 60 zapisach 4.

Do 28 marca będziecie również mogli zarejestrować się na Festiwal Biegowy ze specjalną 30 proc. zniżką. Aż żal nie skorzystać z takiej okazji. To wyjątkowy moment, żeby zapisać się na największe tego typu wydarzenie w Polsce zdecydowanie taniej!

Wszyscy biegowi zajawkowicze mają również okazję zdobyć nagrody w konkursie na wiosenny outfit. Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku, który go zapowiada, wyślecie swoje unikalne zdjęcie. 10 osób, których zdjęcia uzyskają najwięcej reakcji „Lubię to” lub „Super” wygra vouchery po 169 zł na zakupy do Power Canvas.

Super nagrody do zgarnięcia będą także w ramach innej zabawy. Osoby, które poprawnie rozwiążą quizy, jakie niebawem zostaną opublikowane, wygrają pakiety startowe na imprezy partnerskie. To gratka dla wszystkich miłośników biegania.

Początek wiosny jest wyjątkowym okresem w roku. Równie wyjątkowa jest kampania Festiwalu Biegowego - pełna niespodzianek, promocji i nagród specjalnych. A wszystko oczywiście z miłości do biegania! (fot.: Tomasz Szwajkowski)

Dziękujemy za przesłanie błędu