Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
17/01/2024 - 16:30

Chętnych wciąż przybywa! Dołącz do szczęśliwców zapisanych na Festiwal Biegowy

Coraz więcej osób deklaruje swój udział w Festiwalu Biegowym! Piętnasta edycja zapowiada się wyjątkowo. Dystansów do wyboru jest tak dużo, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Zgłoszeń wciąż przybywa!

Zimowy Run Challenge

Zimowa pogoda sprawia, że uprawianie sportów na zewnątrz nie należy do najłatwiejszych. Biegaczom nie jest to jednak straszne. Na różnych trasach możemy ich spotkać cały czas. Nic nie jest w stanie im przeszkodzić.

Przypominamy, że każdy może wziąć udział w specjalnym wyzwaniu - Zimowym Run Challenge. W poprzednim tygodniu najlepsze dystanse wykręcili użytkownicy: Aga T-K (ponad 172 km), Janusz Gawron (ponad 118 km) i Rafał Sułkowski (ponad 116 km). Na bieżąco mamy również podgląd na ostatnią aktywność na stronie Festiwalu Biegowego. Każdy może dołączyć do wyzwania. Więcej TUTAJ.

Zapisy na Festiwal Biegowy cały czas trwają. Liczba zarejestrowanych startów to już niemal 700. Codziennie przybywa chętnych do wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Każdy może do nich dołączyć! Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz, opłacić start oraz dokonać wpłaty rejestracyjnej (10 zł).

Przybywa zgłoszeń na Festiwal Biegowy

Na ten moment najwięcej osób zapisało się na Bieg 7 Dolin na 100 km. Jest ich już 120. Koronny dystans niezmiennie od lat przyciąga kolejne osoby. Na drugim miejscu mamy Koral Maraton (96 osób), a na trzecim Sądecką Dychę po rekord (76). 

Dodajmy, że w chęć podjęcia wyzwania dla żelaznych i zmierzenia się z morderczym Iron Runem zadeklarowało już 29 biegaczy. W tym roku pokonają łącznie ponad 145 km. 

Biorąc pod uwagę płeć zestawienie wygląda nieco inaczej. O ile w przypadku mężczyzn, pierwsza trójka największej ilość rejestracji jest identyczna, jak w wyniku ogólnym, to u kobiet na czele znajduje się Sądecka Dycha po rekord (29 biegaczek). Drugie miejsce zajmuje Koral Maraton (22 biegaczki), a trzecie wspólnie Bieg na 100 km i Bieg Górski na 23 km (po 18 zawodniczej).

Warto pojawić się od 6 do 8 września w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej. O nocleg możecie być spokojny. Miejsc do wyboru jest bardzo dużo. Podobnie sprawa wygląda z transportem. Kolej prowadzi do samego Nakła. Tutaj po prostu trzeba być! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski, Jacek Deneka/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu