Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
12/01/2024 - 10:55

Biegasz zimą? To wyzwanie dla Ciebie! Dołącz do Zimowego Run Challenge

Prawdziwi pasjonaci nie zwalniają tempa! Wychodząc im naprzeciw Festiwal Biegowy zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wyzwaniu. Zimowy Run Challenge to coś dla Ciebie!

Zimowy Run Challenge 

Biegacze są aktywni przez cały rok. Zimowe warunki również nie są im straszne. Mimo mroźnej pogody i śniegu wciąż trenują. Podtrzymanie odpowiedniej formy to przecież podstawa!

Z wyjątkowych inicjatywą dla wszystkich pasjonatów wychodzi Festiwal Biegowy. Od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku możecie wziąć udział w specjalnym wyzwaniu marszowym/biegowym. 

- Dołącz do naszego Zimowego Run Challenge i biegaj przez mroźne dni, zbierając kilometr za kilometrem! Rywalizuj z entuzjastami biegania, a my nagrodzimy 5 osób, które pokonają w sumie najwięcej kilometrów - informują organizatorzy.

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi ( https://www.strava.com/clubs/festiwalbiegowy ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę. Nie może Was zabraknąć na starcie! ([email protected], fot.: Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu