Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
27/11/2018 - 16:00

Serce-Sercu: aż siedem wielkich firm wspiera naszą akcję

Akcja Serce-Sercu nie mogłaby się odbyć bez wolontariuszy, dyrekcji szkół, bez przychylności i pomocy właścicieli sklepów, a także zaangażowaniu wielu innych osób. W naszej akcji niezbędna jest również pomoc i wsparcie firm. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji Serce-Sercu.

Już za kilka dni po raz dwudziesty trzeci rozpoczniemy akcję charytatywną Serce-Sercu. W ubiegłym roku pobiliśmy wspólnie rekord. Rekordowa liczba wolontariuszy zbierała produkty spożywcze w kilkudziesięciu sklepach na Sądecczyźnie, Limanowszczyźnie i w powiecie gorlickim. Udało się zebrać 23 tony żywności. 1700 paczek trafiło do biednych i potrzebujących. Czy w tym roku będzie nas jeszcze więcej?  Codziennie do akcji włączają się kolejne szkoły, wolontariusze oraz sklepy i centra handlowe.

Zobacz też Odliczamy dni! Już w sobotę zaczynamy akcję Serce-Sercu

W tegorocznej akcji Serce-Sercu zaangażowały się również sądeckie firmy: Vitberg, której właściciele już trzeci raz biorą udział w naszej akcji. TyliczSki oraz Argasińscy, którzy drugi raz zaangażowali się w akcję Serce-Sercu oraz firma iOpen, Erbet, Browar Pilsweizer oraz Prospona. Dziękujemy, że jesteście z nami!

RG [email protected], fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020